
Valakiknek már megint nagyon sok ideje volt! :)
Blu oldalát is érdemes megnézni!microlab | 2010.02.01. 10:20:47nagyon profi! zseniális! azért nemcsak szabad idő kell hozzá!
Mivel ma nem volt bünti, itt van egy kis svéd meglepetés :) Enjoy! :D
Kuly | 2008.05.21. 17:21:36Te jó isten! Ez má' nem semmi!
Krazy Kujo a szertornászból lett breaktáncos, aki nem mindennapi dolgokra képes. Ismerős lehet reklámokból (pl. viagra reklám) és egy Run DMC klippből.mumus | 2008.05.19. 10:21:03hihetetlen mire nem kepes az ember ha nagyon akarja es eleget gyakorol...

Jaaj, ez aaaannyira romantikus!!!!!!
Egy férfi és egy nő a világ két végéből az internet segítségével megtalálja egymást... Nem csak a kutyában kedvelik ugyanazt a fajtát, hanem öltözködésben is... Miután az első randit (itt a cenzúrázatlan, jobb minőségű verzió) sikerült emlékezetessé tenniük, egy igazán felejthetetlen esüvőt terveztek. Az első, aki talál róla képeket vagy videót, és belinkeli a kommentek közé, annak a srácok majd adnak sört (már megint mi, mi? :) bungle).babapiskóta | 2008.05.24. 21:12:48Ezek nem ők! :( Az itteni srác sokkal helyesebb. :P
HotForWords
Az intelligencia szexi - jelenti ki a szőke, modellkülsejű hölgy, majd elkezdi magyarázni, mit jelent, hogyan alakult ki, és honnan származik az angol Pussy Cat kifejezés.
Ő Marina, a legújabb YouTube-sztár, akinek etimológiai fejtegetéseit eddig negyvenmilliószor nézték meg a videómegosztón. Ráadásul vicces is, és még csak nem is mond hülyeségeket.
A világ legnagyobb mosodája - Mumbai, India
peet | 2008.05.17. 18:22:47Szia brigcic!
Amikor utoljára ide írkáltam, még nem volt baba!
Ő az a képen?
Gratulálok!
Legalább Neked összejött...

Novak Djokovic ökörködik az öltözőben. :D Parodizálja többek közt Nadalt, Federert és Sarapovát is...
mcsoma | 2008.05.18. 17:16:06A tegnapi meccs után biztos nem volt ekkora arca :D

Mai ismeretter...blablabla.. egy édi kis akváriumlakó: axolotl
bungle | 2009.09.14. 10:03:52damncoolpictures kűtte: http://www.damncoolpictures.com/2009/09/axolotls-as-exotic-pets.html

A minap (május 1-én) sétálgattam majd egy hónapos fiammal és hitvesemmel, mikor nem győztem csodálkozni a képeken látottakon.
Aztán erősen elgondolkodtam, hogy mit is lehetne írni hozzá...
"Szar egy parti volt!"
Legalább nem kell messzire menni, ha sok volt a sör...
Vagy esetleg szükséges egy tűzrakóhely?!?!
Az biztos hogy a tulaj nem teljesen ép, ráadásul ez így az út mellett kemény!Laci | 2008.05.23. 07:30:54Arról, hogy nem voltak szégyellősek, arról olvastam. De ez a "közös ürités" számomra újdonság. Nem tudom elképzelni, hogy a nagy klasszikus azt mondja: Tartsd vissza Catilina (tantum scimus amicitia nostra), majd később, együtt... :)
Mai tudományos rovatunkban bemutatjuk azt a mágneses erővel ellátott kerítést, amely akkor fejti ki a mágneses hatását, ha az ember jól "bebaszcsizik". ;DLaci | 2008.05.17. 13:47:45- A véredben alkohol van!
- Alko...? hol van?









