
Azt hiszem, egy pár watt átment, és mellé még szép is.
Tóth József | 2008.09.16. 09:59:26Ha a ruha elázik, elég jól vezeti az áramot. De még így is tud súlyos, akár halálos sérülést okozni. Mivel a szupravezetőkön kívül mindennek van ellenállása, fel is melegednek. Írtam, hogy több millió amperről is lehet szó. A halálhoz egy amper is elég, ha bekerül.
A Hősök című sorozatban látható Isaac Mendez képeit igazából megalkotó festő, Tim Sale weboldala. (Mellesleg egy csomó más képregénynek a képei is megtalálhatóak.)Samure | 2008.09.13. 10:34:46Naneeeeeeee! :DDD

A múltkori magyar "álomnő" után most itt van a lengyelek álompasija. :P
Jaca | 2008.09.08. 20:44:17Láttátok a háttérben azt a bomba nőt a rózsaszín pólóban? Mármint ehhez képest :-)))

Knowing - Alex Proyas rendező (The Crow, Dark City, I, Robot) új filmje.
1959-ben egy tanórán a diákok azt a feladatot kapják, hogy rajzolják le, szerintük milyen lesz a világ 50 év múlva. Ezt beteszik egy időkapszulába, majd elássák és 50 év után kiveszik. Az egyik lapon azonban nem rajz, hanem titokzatos számkombinációk találhatók, melyek a Nicolas Cage alakította főhős birtokába kerülnek. Mint kiderül, a papíron az elmúlt 50 év legnagyobb katasztrófáinak pontos dátum és a halottak száma található. Ám a sorozat folytatódik és újabb tragédiák várhatók.
Ha nincs quicktime lejátszód, itt a gyengébb minőségű trailer.izébigyó | 2008.09.15. 14:58:05"Időzavarba" került egy város az Egyesült Államokban: nem találja ötven éve eltemetett időkapszuláját.
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=9297
Egy kis karaoke. :) A próbálkozásokat a bátrabbak felvehetik, és beküldhetik az Izé rádióba. :)))
(Így első ránézésre mielőtt klikkoltok ;) kitaláljátok melyik nótáról van szó?)Párna | 2008.09.04. 19:17:13legalább a gitarrensolot kitudtam olvansni XD

A szalonnás vodka, nyalóka, csoki, sebtapasz, fogselyem és melltartó után végre itt a bacon illatú szmoking.
Reméljük kényelmes benne a futás, mikor a kutyák megkergetnek. ;)
(Ennél már csak az igazi a durvább :) - bungle)
Érzéki csalódás és mellnövesztő egyben :D
AVIREX | 2008.09.03. 17:58:19spirál-mirál:))

Megirigyelhették az idióta japán tévés játékokat az amerikaiak, ui. az I Survived A Japanese Game Show mellett elindították a Wipeout című játékot, melyben 50 versenyző küzd az 50 ezer dolláros díjért.
Kiváncsi vagyok, itthon mikor lesz hasonló. ;)ibor90 | 2008.09.01. 23:44:00hát ez kurvanagy!
én imádom az amcsikat hogy tök leszarnak mindent és mindenki tök laza

Bormelltartót minden nőnek!!! (Férfiaknak meg sörhasat, ami szintén itt kapható! ;))
CRaPtRaSH | 2008.08.29. 18:46:08aha... persze hogy nem... bekaphatod dzsánkíbéjbí :D

A Google után a You Tube irodájába is betekinthetést nyerhetünk. Ott is kemény ám az élet. ;)
bungle | 2009.09.18. 09:47:07cancer1 küldte:
New Facebook Headquarters in Palo Alto
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/09/new-facebook-headquarters-in-palo-alto.html









