
"A kézírás nem más, mint az agy írása."
csirek | 2008.05.21. 16:45:42szégyen... :DDD
Öööö, mi a szar(v) ez? :) PS? ;)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy afrikai szarvasmarha, a watusi. A képen található példány Lurch, aki a Guinness Rekordok könyvébe is bekerült a méretei miatt. Azért ez a texasi fél-watusi állatka is szép nagy szarvval rendelkezik.
Magyarul nem sok infot találtam róla (ha van, írjátok a kommentekbe), de állítólag látható a Nyíregyházi Állatparkban is.
Dragon66 | 2008.05.21. 23:31:02ki mondta h kiengedtek?! a többi jelenlévő kétlábú faj mellett fel se tüntem. :D

Muzikális macs :)
Ghavin | 2008.05.21. 13:07:53Macskától függetlenül: elég kicsi az esélye, hogy Tel Aviv-ban Wagnert adjanak elő, jól érzem? XD

Valamit húzni kellene előttük, mint pl. az agárversenyeken is van műnyúl... Szerintetek mi lenne igazán motiváló? ;)
Laci | 2008.05.22. 10:19:16"Bikini Beach"... hát ez is valami? a "Miami Bitch" az már igen!

Hangulatos kis urbán cölöpfelhő Brüsszelben.
maszat | 2008.05.22. 13:08:41igen, igen, igen, utazni!!!!! Kalandra fel!!!! És ha utazás nem fér bele, az is élmény lehet, ha építesz egy hangulatos mini urbán cölöpfelhőt mondjuk gyufából. Belga sörrel, fütyörészve...

A Jindo sziget Dél-Koreában a helyszíne az ún. Mózes csodának. Évente háromszor - márciusban, májusban és júliusban, apály idején - a víz 1 órára megnyílik egy 40 méter széles és 2,8 km hosszú szakaszon. Ilyenkor emberek ezrei látogatják meg a természeti jelenséget, mely 1975-ig nagyjából ismeretlen volt a világ előtt, amíg egy francia nagykövet dél-koreai látogatása után nem írt róla egy francia lapban.

Victor Vetterlein klotyó ihletésű otthona
A lifben pedig ez olvasható: "Húzd le magad!" :DAthelas | 2008.05.20. 22:27:18Ez az ember komolyan gondolhatja, hogy szar az élet...

The Skeleton Bar - egy újabb Giger kocsma ;)
Kandur | 2008.05.21. 22:48:46Kezdjűk ott,hogy Gigernek semmi köze a vámpírokhoz(tudatlan balga népség Ő az idegenek szülőatyja) amit itt láttok az biomechanikál...amúgy a világon 3 hejen van ilyen "kocsma" és nem kevés sikerrel üzemel.Én személy szerint szerencsésnek mondhatom magam mert már voltam 1 kiállításán Bécsben...na za nem semmi volt szobrok festmények.De aki látta Dűne c. filmet ott is megnézheti a keze munkáját ugyanis a Harkonnenek "ebédlőgarnitúráját" is ő tervezte élőben se volt semmi 4m hosszú fekete márványból van kifaragva...ennyi
ja a predátor az nem az ő nevéhez fűződik

Egy igazán esélyes megasztárjelölt....
maszat | 2008.05.22. 13:42:09nem ismerem a román népzenét, de miért ne szerepelhetne egy ilyen műsorban népdal? Autentikus előadótól? Szerintem nem jópofáskodó öregasszonyt kéne benne látni. És bárki bármit csinál bunkóság szemtől szembe kiröhögni, főleg, ha egy idősebb emberről van szó. Ennyit a zsűriről.

Bowja, a ninja









