
Teletroscope - virtuális alagút London és New York között

Nyelvvel fest. De lehet, hogy csak ízlik neki a festék. ;)
csicsilla | 2008.05.25. 14:00:25kösziiiiiiii!:D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy szép nagy cica: a hópárduc, más néven irbisz. Nem igazi leopárd, a pumához és a gepárdhoz hasonklóan a hópárduc sem képes bőgni. Viszont mint minden macs, szeretnek játszani:
bungle | 2012.03.06. 16:42:42Csak úgy, mert jó kép. :)
http://features.cgsociety.org/newgallerycrits/g52/387352/387352_1303402509_large.jpg
Shower Shock szappan: ha egy gyors zuhanyra még van időd, de a kávéra már nincs, akkor ez neked való: koffein a bőrödön keresztül! Elméletileg egy zuhanyozás 2 csésze kávénak felel meg...Loncsi69 | 2008.05.24. 23:41:43Fiam (13 éves) azt mondja, hogy neki pont fordítva kéne, olyan gabonagolyó vagy gabonapehely reggelire, ami a zuhanyozást pótolja. Ugyanis enni jobban szeret, mint mosakodni!
Tényleg szuperek az ötletek, de sarkallja az embert, az ilyen hiánypótló izébizé, össze nem illő dolgok összeillesztése. Lehet fokozni, bőven, mondjuk olyan mosópor, ami lenyírja a szakállat, vagy olyan mobiltelefon, ami elriasztja a szúnyogokat, stb. stb.

Légzőgyakorlat. A temetők meg üresek.
Findzs | 2008.05.25. 09:20:38elég furcsa látvány az már biztos
de lehet hogy jó valamire, egészséges tüdő vagy ilyesmi :)

Mai ismeretterjesztő rovatunk - és egyben a mai macskás poszt :) - főszereplője a vörös macskamedve, vagy kis panda, esetleg vörös panda. Akik Firefox -ot használnak, azoknak már régóta ismerős lehet, egyébként a Budapesti Állatkertben 1990 decembere óta látható ez a különleges állatfaj, s azóta arra is volt példa, hogy e ritka állatok szaporodtak Budapesten. A Szegedi Vadasparkban is megtalálható. Imádnak fára mászni (mint a macskák) és nyalakodni is szeretnek (mint a macskák). :)
csirek | 2008.05.24. 07:41:31de szerencsére még van...

Vodka a tubusban
A 10.5% alkoholtartalmú szeszesitalt áfonya, citrom, és "energia" ízesítésben lehet kapni. A Go Wodka Extreme első ránézésre nem különbözik egy fogkrémes tubustól, ebből kell kiszopogatni az alkoholos italt.Bonus cikk: ehető vodka és gin-tonik zselé.
Itt pedig a hírhedt vodka zselé receptje, amitől állítólag nagyon könnyen be lehet baszcsizni. ;)
Hozzávalók: 2 zacskó tortazselé/aszpik, fél lityó vodka, 2 evőkanál cukor. Elkészítjük a zselét (a zacskó hátulján rajta van, hogyan kell), de az előírtnál 20%-al kevesebb folyadékkal. Amikor készen van, egy téglalap alakú edénybe töltjük, de jégkockatartókba is lehet. A cukrot elkeverjük benne, majd 2-5 percet állni hagyjuk, míg le nem hül, de még nem dermed meg. Ekkor adjuk hozzá a vodkát és óvatosan elkeverjük, hűtőbe rakjuk. Megdermedés után 2x2cm-es kockákra vágjuk föl és mignon-os papíron tálaljuk. FIGYELEM: 3-4 kocka = feles!vöri | 2008.05.24. 17:34:24ez nagyon tuti, ilyet én is toltam (:

Nehéz a lányok sorsa... :) (azért a fiúké se egyszerű!)
Írjátok a kommentekbe a leggázosabb vagy legviccesebb randitokat, ismerkedéseteket! ;)Wicked | 2009.02.01. 13:41:08Ezen ne múljon... van egy új hely: RandiHejj! :D
"Vonzódásmérő szolgáltatás - hogy olyan párt találj, aki a legjobban illik hozzád." :D
http://kepfeltoltes.hu/090130/a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A világ leghosszabb hajú embere. Ami a fején van az, nem turbán, a 6,2 méteres haja van benne...
Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.Belkar | 2008.05.23. 14:45:19ez jó volt :) amúgy nem valami nagy számok lesznek a filmek az eagle eye-t meg kéne nézni ha más miatt nem a színész miatt hiszen ő benne még nem csalódtam :)










http://funfever.blogspot.com/2008/05/london-new-york-telectroscope.html