
Rosszak voltatok már megint, szóval tessék vezekelni és végighallgatni (!!!) Batman szívszorító interpretációjában ezt a régi Guns N' Fucking Roses balladát!
"All we need is just a little patience" ;)RokkantTroll | 2008.06.01. 08:36:45"Cristina was found dead at her computer. Or so the legend goes." Ez a hozzászólás nagyon üt.
Mert ugye vannak a hülyék és vannak a méghülyébbek...
A buli folytatása.konvejor | 2008.06.02. 10:23:38VÁÁHHÁHÁHÁHá

Helikopter sufnituning módra
Itt pedig egy nigériai változat, szemétből megépítve.anon | 2008.05.31. 10:43:41A nigériai elég profi :)

Hölgyek, Urak, Egyéb!
A vártnál cseppet később, de megfogyva nem, ünnepélyes keretek közepette bemutatnám nektek az első Izé tetoválós verseny pályázóit.
Többet erről nagyon nem is tudok mit mondani, tessenek szívesek lenni veszettül kattintani, olvasni, szavazni! (Halkan súgom csak: óránként lehet újra szavazni.)
A szavazás június 20. napján zárul, utána az első helyezett megy a varrógép alá.Fever | 2008.06.05. 19:02:11:)

Voltak már itt a világ legdrágább bicskái, de azért ezek is rendben vannak.
mekszamnojz | 2008.06.01. 00:15:11Nna hamar ilyen, akkor en Janne Martiini bacsi toreire szavazok inkabb. nem giccses, nagyon kivalo minoseg, es elerheto ar.

Pár fotó az izreali tengerpartról :)
Revanor | 2008.06.02. 21:41:03Zsidóbébz! XD
Az oldal, ahol megtalálhatsz minden világítós izét jól! :]
A világítós pólóktól a lávalámpákon keresztül a matricákon át egészen a világító pohárig MINDEN van, itt amit csak el lehet képzelni.anon | 2008.05.30. 20:43:59Erről jutott eszembe nővérem 24 órás versenyen volt kicsit lepihent, de mondta ébresszük fel mert ebédelni akart, felakartam kelteni erre elkezdek röhögni mert folyik a nyála :D nagyon szemét vok :D

Amatőr mix... de nagyon kavar! :D
AVIREX | 2008.05.30. 23:47:40kb 12 másodpercet birtam belőle megnézni, annyira gagyi..

Tessék! Ti akartátok! Rosszak voltatok tegnap, ezért itt a mai bünti Renikétől! :D
Árnyangyal | 2008.05.31. 21:40:38Bocsánat, rosszul fogalmaztam: számomra jobb számokat (viszont én a keményebb vonalat szeretem (rock))

Meddig bírod ki Jessica Alba tekintetét? :)
(nem ijesztegetős!)Decosa | 2012.02.26. 11:38:13Ja a Tiedét! d:-D









