
„A szere-szeretőmnek szere-szeretője egy szere-szerecsen törzsfőnök, ele-elefánton tovalovagol és buzu-buzogánnyal lő. A füli-füliben két kari-karika, a szeme-szeme szikrát szór...” :D
Remélem a Disney vagy a Pixar megfilmesíti Bubbles, az árva elefánt és Bella, a labrador történetét! :)
Vita a 40 milliárdról
Az ellenzék szerint nem focira kellene költeni azt a 40 milliárd forintot, amelyről kedden állapodott meg a kormány a Labdarúgó Szövetséggel.komcsi | 2013.09.13. 19:08:44Leírtam: ha ennyi segítség után sem látod be, mekkora baromságot írtál, akkor sajnálom, kár rád a karaktereket pazarolni. Egy állami cég nyereségét az adókhoz sorolni rendkívül csekély értelmi képességre vall. Inkább erre reagáltál volna, ahelyett hogy itt szánalmas öregeznél, meg a hozzá nem értésedet hirdetnéd.

„Világszabadalom: a cigány fekete lyuk”
Nusihusi | 2013.09.11. 12:23:49Jó a postszöveg:) Nem lennék a pasija helyében:P

The Yes Men Fix the World (Két férfi a világ ellen)
Kiválasztanak egy-egy nagy céget, amik megérdemlik a szopatást. Csinálnak egy hamis honlapot a cég nevében. Megvárják, míg valaki meghívja a vállalatot (az általuk megadott címen) valami rendezvényre, ahol előadnak valami iszonyat abszurd ötletet, teljes komolysággal, esetleg nyilatkozatokat tesznek a cégek nevében. A maga kifordult módján vicces, ahogyan a pasi egy multi nevében jelenti be élő egyenes adásban (BBC, 300 millió néző): a cégünk felelősséget vállal a balesetért, az áldozatok kárpótlására elkülönítettünk 12 milliárd dollárt.
Az Egyesült Államok Kereskedelmi Kamarája betiltotta az őket érintő felvételeket, így a film kizárólag fájl- és videómegosztókon terjed!Enechuel | 2013.09.11. 00:43:27na tessék...nem tudom ti végignéztétek -e én már a végén járok. Itt egy nagyon szörnyű katasztrófáról van szó elsősorban, ami egyszerűen egy józan eszű világban nem történhetett volna meg. Több ezer ember halt meg, és még utána is folyamatosan szellemi és testi fogyatékos gyerekek születtek, születnek a mai napig. A vállalat pedig szinte semmit nem tett......ti meg arról vitatkoztok hogy mit jelent a "multi" kifejezés. Személy szerint nekem aztán édes mindegy, ki , mit és hogyan hív, a lényegen nem változtat, hogy a világ mocska még mindig él és kurva nehéz lemosni a Földről sajnos :(

Blond(i)e terrier szuka próbálkozik. Csak nehogy megkössék! ;)
közlegény | 2013.09.09. 22:03:15vagyis hogy fakete, a kis hamis

A székek alatt nem szoktak takarítani ;)
közlegény | 2013.09.06. 18:51:24Sima partvis nem is jó hozzá, csak egy pussy magnet :)

Örs vezér tere Aquapark :)

Pozitív terhességi teszteket árulnak a leleményes kismamák
Férfiak szopórolleren - lehet menni az anyakönyvvezető elé.Ravennë | 2013.09.08. 11:55:58Értelmetlen módja egy kapcsolat összeláncolásának (amúgy is minek, ha az nem működik), miközben a válások különben is a fénykorukat élik. A gyerek már régen nem befolyásoló tényező, az erkölcsösebb feleknél is max. pár évig tarthat...
Ja és beteg...

Mai tippelős: a videó és a cikk megtekintése előtt írjátok meg, mi célt szolgál a képen látható gömbizé!
KeleMan | 2013.09.02. 11:15:53Csak 16-ot kell venni, és máris lehet biliárdozni asztal és dákó nélkül. :)

Tiltott zónákat jelölnének ki a hajléktalanoknak
Budapest: A rendelettervezet szerint jogellenes lenne az életvitelszerű tartózkodás a fővárosi tulajdonú közterületekenbungle | 2013.09.03. 12:06:41Itt a Nagy Csövestérkép
www.origo.hu/itthon/20130828-tarlos-kiszoritana-a-varosbol-a-hajlektalanokat.html










http://i.imgur.com/nmPIbPj.jpg
Szemmel láthatólag szereti az ormányosokat :D