
Polip Webcam jól! :D
Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!
Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről.
Tehát nincs más feladatotok, minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és a TECH.IZE.HU-n (ha ide jön, nem fogadom el, gonosz vagyok) kommentbe belinkelni. Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy.
Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével.
A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, úgyis rájövök!Kolbi | 2008.10.07. 14:39:41Nah végül a csaló nyert?
Játékunkban 2 nyereményt sorsolunk ki: 1 db Iron Man (X360) és 1 db Universe at War (X360) játékszoftvert, melyek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni egy egyszerű kérdésre. A nyereményeket az ÜberKonzol ajánlotta fel.
A válaszok beérkezési határideje: október 8. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: október 9. A nyereményjátékban csak regisztrált felhasználók vehetnek részt, ugyanis a játék kérdései csak számukra jelenik meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
Erich von Däniken és a Prae-astronautika / Palaeo-SETI / Paleoasztronautika, kinek melyik a szimpibb. :)
he | 2010.04.27. 12:22:06Vagy ha "rossz" időbe érkezel, akkor az inkvizíció máglyán megéget.

Melyik a legveszélyesebb sütemény? Az esküvői torta. ;)
I. C. Wiener | 2010.01.07. 01:49:06Van ez a nagyon régi vicc...
- Mi az az étel, amelynek elfogasztása 90%-kal csökkenti a nők szexuális étvágyát?
- Az esküvői torta.
:)

A kisjátékok készítője most egy új videóval lepett meg minket, melyben elmondja hogy sajnos (?) mostanában miért nincsenek bemutatók.
AVIREX | 2008.09.26. 22:40:09jaja,de jol vágja az angolt,ami szerintem írígylésre méltó.. főleg,hogy a skac 10-12 éves lehet ..

Panaszkodsz még a munkádra? :)
drsiiin | 2009.02.06. 14:12:15Hiába no... Émmeg bálnainszeminátor akartam lenni... De csak a disznók mega lovak maradtak...

A fasizmus 14 ismertetőjegye. Melyik országot jellemzik most ezek leginkább? (angol tudás nem hátrány)
(rég volt már egy jó kis politikai poszt... ;-) )bandee1219 | 2008.09.23. 11:05:54Nem utolsósorban, ha más irányít nem kell gondolkodni, mert az sokaknak fárasztó lenne, no meg van kit szidni a hibákért...

Azon kevés pillanatok egyike, mikor egy idióta megkapja méltó jutalmát...
Cheebeeke | 2009.07.23. 13:35:05MInt mindíg, most is a jó győzött xD
Ha a teniszben is lehetne mellbedobással győzni, akkor ez a hölgy már többszörös tornagyőztes lenne. :P (Macc, a hölgy Nadine Jansen , nagycsöcs modell, a teniszezéshez nem sok köze van, itt egy hosszabb videó :))RaoulDuke | 2008.09.16. 08:46:50http://www.poornstars.net/galleries_scorecash/linsey_dawn_swimsuit/gal_5.html
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a medveállatka (Tardigrada). Jól ismert arról, hogy gyakorlatilag elpusztíthatatlan, hihetetlen túlélő, a Himalája 6000 m-es csúcsai fölött vagy a tengerek 4000 m-nél is mélyebb területein éppúgy megtalálhatók, mint a sarkvidékeken. És amiért épp aktuális a post: az Európai Űrügynökség kísérlete szerint a medveállatka az első állat, mely túlélte az űr vákuumát.kotta | 2008.09.15. 22:25:55Ne bonyolítsd túl, elég beletúrni a szőnyegbe vagy az ágyneműbe: minden átlagos háztartásban ott vannak.
Bár ha épp mondjuk vákuumban élsz, a fentiek szerint az se garancia arra h megúsztad őket. :DDD









