
Vidéki kutyakozmetika. ;)
Szancso | 2013.11.05. 18:12:26Hiába nyalsz, a botomat akkor sem adom! :D
Ian és Larissa története
A történet ott kezdődik, hogy Ian és Larissa Murphy 2005-ben találkoztak az egyetemen, szerelem szövődött közöttük, és olyan hamar komolyra fordult a dolog, hogy már azt tervezgették, ha elvégzik az egyetemet, összeházasodnak. Tíz hónapja jártak, amikor Larissa kapott egy telefonhívást, hogy Ian autóbalesetet szenvedett. Bekövetkezett az, ami legtöbbünk legrosszabb rémálma és legnagyobb félelme: a fiatalember ugyan nem halt meg, de súlyos agykárosodást szenvedett, kerekes székbe kényszerült, csöveken keresztül táplálták és kommunikációs képességét is elvesztette, azóta állandó ápolásra szorul. Larissa ekkor úgy döntött, hogy nem kezd új életet mással, hanem folytatja a régit, és odaköltözik barátja szüleihez, kiveszi a részét Ian ápolásából. Az önfeláldozó szeretetnek lassan meglett az eredménye: Ian már tud enni, sőt, kommunikálni is, igaz, az artikuláció roppant nehezen megy neki, ami mutatja, milyen súlyosan sérült a balesetben a beszédközpontja is.
Őszintén, ti mit választottatok volna a lány helyében?
Pont tegnapi riport: ez a magyar lány nem volt túl szerencsés, az ő barátja, barátai egy hasonló eset után leléptek...Ravennë | 2013.10.31. 23:14:21Nem kell... de ő így látta jónak/szépnek/helyesnek. :P

Riport egy volt gyülekezeti taggal, a Hit Gyülekezetének igazi arcáról
Például a Fidesz székházat az „imakommandó” órákon keresztül átkozza.
Soha nem volt még olyasmi, hogy valaki kiállt volna a Hit Gyülekezetében, és beszámolt volna a gyülekezet anyagi helyzetéről. Sőt, azt mondták, hogy ha kíváncsi vagy az anyagi dolgokra, akkor az már lázadás, akkor te a szívedben azt feltételezed, hogy a nagykenetű szolgáló sikkaszt. Tehát vizsgáld meg magad, és tarts bűnbánatot...
(a cikket törölték, de fent van pl. itt is)bungle | 2013.11.04. 12:21:50Köszi, de a post szövegben lévő "fent van pl. itt is" link még működik (és ua.).

Egy átlagos nap Abszurdisztánban. :D
Nekünk nem sikerült rájönnünk, írjátok meg, ti hogyan értelmezitek a videó mondanivalóját! :)Grex | 2013.11.02. 12:58:32...ez maga a liberalizmus....azt csinálok amit én akarok.....(ruha nélkül,nem nélkül,szabályok nélkül..)

Jamie Oliver megnyerte egy régóta tartó háborúját az egyik legnagyobb gyorséttermi lánccal - a McDonald's-al szemben. Miután Oliver pontosan bemutatta hogyan készülnek a McDonald's hamburgerek, a cég végül bejelentette, hogy megváltoztatja a receptet, de mégis, erről egy árva kukk sem esett az egész mainstream- és céges médiában.
norbertvincze | 2013.11.05. 22:06:18http://www.enportal.hu/mibol-keszult-regen-es-mibol-keszul-ma-a-virsli.html

Amikor ütnek a szavak
A hatásfokot, beépülést illetően mindenkor a szülők a legeredményesebb hipnotizőrök.
Néhány példa arra, hogy milyen mondatokat kerülj a gyerek neveléskor, ha azt szeretnéd, hogy egészséges, önbizalommal teli, jó kapcsolatokat építő, sikeres felnőtt legyen belőle.
Te milyen hipnotizőr vagy?norbertvincze | 2013.10.27. 15:49:15de akár az, hogy a "spenótot a gyerekre ráeröltetjük dolog" is komoly személyiségzavart képes okozni

Számomra nem derült ki, hogy mi is a sértődés tárgya, de jól szórakoztam... :D
hawkeye | 2013.10.27. 16:16:52
Tessék, hogy örülj:
http://mondoweiss.net/2013/10/adelson-nuclear-negotiate.html

Szikrázó tehetség ;)
Tooni | 2014.01.15. 01:52:15"Go go gadget Tesla coils!"
"NEXT TIME TESLA.... NEXT TIIIMMMMMMMEEE!!"
:D

Fifty Cent, avagy ha az élet citrommal kínál... a halálnak sem kell már a limonádé. ;)
POC | 2013.10.25. 07:29:13Így jár, aki túlzásba viszi a kapitalizmust. :D

26 év után talált haza egy férfi a Google Earth segítségével
Egy indiai kisfiú 1986-ban elaludt a vonaton, és a tervezettnél 1500 kilométerrel messzebb, Calcuttában ébredt fel. Saroo Brierley 26 évvel később tudott hazatalálni, méghozzá a Google Earth segítségével.
A hihetetlen történetről a Google egy háromperces videót készített, míg a férfi könyvet írt róla. Saroo Brierley elveszett gyermekként egy ideig az utcán élt, majd egy árvaházban, később pedig egy ausztrál család fogadta be.
Felnőttként a Google Earth segítségével keresett otthona után, amelyről csak annyit tudott, hogy körülbelül 1500 kilométerre volt Calcuttától. A vasútvonalak és a műholdképek alapján több éves kutatómunka után tavaly vélte felfedezni családja környékének házait, majd az otthonát is. 2012-ben tehát Ausztráliából Indiába utazott, ahol megtalálta édesanyját.gyemantt | 2013.10.19. 10:11:44Az a felvetés, hogy sokan nem tudják hol laknak: akkor miért volt vonaton? ha nem akarok kimozdulni a faluból akkor nem lépek ki.
1500 km átaludni nevetség nem a Japán vagy francia gyorsvonattal ment.
Az ausztrál szülök rabszolgasorsba tartották mert csak most jutott olyan anyagi helyzetbe, hogy keressen...
Nevetség









