
The Venetian Macao - a világ legnagyobb kaszinója Makaón (Kína).
A szórakoztató központban több mint 20 olyan épület áll, amely a világ különböző nevezetességei alapján készült. Ilyen például a római Colosseum, egy new orleansi, egy amszterdami, vagy egy velencei utcarészlet, de már a magyar Operaházat is hamisítják Kínában!Tavaly Makaónak már több bevétele volt a szerencsejáték-iparból, mint Las Vegasnak, és 27 millió turista járt a városban.Re-Peet | 2008.06.08. 21:10:55Vajon a Hősök terét is engedéllyel copyzták le? :D ... mert elég jól sikerült..
Eladó alig használt, megkímélt állapotban levő, kevesetfutottrepült (csupán 300 millió intergalaktikus mérföld), meteorbecsapódásoktól mentes űrhajó első tulajdonostól, eredeti kézikönyvvel! A jármű alkalmi vétel, csupán 3500 dollár! A fluxuskondenzátor valószínűleg cserére szorul, de itt pl. könnyedén beszerezhető.papaluige | 2008.06.07. 08:26:11nyomjatok zenét a rádióba,mert annak is kipurcanik a fluxus-izéje! :)

Tegnap írtam egy mesterséges szigetről, amit műanyag palackok tartanak fenn a vízen. Most itt egy csónak 15.000 műanyag palackból meg egy kiszuperált Cessnaból, amivel Californiából Hawaiira hajóznak.
bungle | 2008.10.04. 12:09:08cancer1 küldte:
http://freshpics.blogspot.com/2008/10/boat-made-from-recycled-plastic-bottles.html

Bizarr karám
S hogy miből? Arról a bárányok hallgatnak! :)dénes | 2008.06.06. 16:22:31kicsit olyan mint egy hatalmas ps3

Ő itt Osborne, az emu, akiből majdnem omlett lett. :D
olcsibacsi | 2008.06.06. 12:57:16Milyen kedves történet :) még szerencse hogy nem kajolták meg :P bár jobban belegondolva ki a francnak lett volna gusztusa egy feketecsőrű taknyos nyálkás tollpihés izé-t megenni ?! :) Kábé együtt tudok érezni, én is találtam már csibekezdeményes tojglit :(

Nem, ez nem a mai ismeretterjesztő rovatunk. Ez (állítólag) ember.
(Máln@, csak megjegyzem, a dagi fickó Gabriel Iglesias, híres humorista... bungle).olcsibacsi | 2008.06.07. 09:43:57akkor ezért emlékeztem félre :)

fing.hu - Magyarország legnagyobb fing gyűjteménye!?
Minden ember átlagosan 200 - 2000 ml gázt / nap (az átlag 600 ml) enged ki magából. Ez naponta 13-14 fingást jelent.
Vannak tehetséggel megáldott emberek, akik a megfelelő izomzattal különböző dallamokat képesek eljátszani (elfingani). Ilyen volt a legendás fingművész Joseph Pujol aki 22 éven keresztül (1892 -től, meghalt 1945-ben) a Párizsi Varieté Moulin Rouge - ban (Vörös Malom) hatalmas sikereket ért el. Többek között utánozta a zivatart, ágyukat és több tucat nemzeti himnuszt.
Legyen a gáz veletek!Mec | 2008.06.07. 16:50:00"Kattincs a lejátszóra!".... oké, kattincsok :D

Az internet mestere. Ha bármi gondod van az internettel, fordulj bátran Dalehez.
dude | 2008.06.06. 09:59:04Vajon mi lehet azóta a fickóval? Biztos nagy internet spíler. ;)

Javaslatom MÁV sztrájkok idejére... ;)
dude | 2008.06.05. 17:20:35Nem is USA lenne, ha nem lenne motorizált változata. :D
http://www.railriders.net/railantpage.html

Irodai forradalom 18 lépésben...
anon | 2008.06.05. 19:05:11Így néz ki a Habostorta irodája péntek délutánra? ;)









