
Újabb kutyaviadal, gyenge és erős idegzetűeknek egyaránt! :D
bungle | 2009.10.23. 14:33:36http://www.youtube.com/watch?v=fZht--MW2D0
Na így néz ki, amikor a hülyeség fáj! :S
Errtu | 2009.01.26. 17:53:07Most találtam: http://io-soup-assets.s3.amazonaws.com/asset/0223/1574_da20.gif

Vegyjel party. Kommentekben írjátok meg, egy ilyen bulin ki minek öltözne. Én Uránnak. Nehéz vagyok, az elmém pedig sugárzó.
kotta | 2008.06.18. 09:44:04Az a bajom, h már nem találom meg két perc alatt h honnan is szedtem elő Pr komát, és emiatt már el is ment a kedvem tőle. :S
Pedig ott írtak valami olyat, h a 141-es izotópja stabil ennek a cuccnak, a többi nem igazán. Én meg gondoltam, h milyen kis okos leszek, de őszintén: ezeket a tömegszám meg rendszám meg izotópizés dolgokat mindig is kevertem vagy nem is tanultam meg rendesen. Ez van.
Köszönöm a helyreigazítást!

Egész évben használható, 14.000 m2-es fedett golfpálya épül Hollandiában.
Csak hogy ne kelljen hason fekve átvészelni a vihart. ;)szpet | 2008.06.10. 21:39:35Pont ilyen tetőszerkezetet kerestem a mapomhoz.
Köszi sok ötletet adott a poszt. =)

Feltehetőleg a világ egyetlen tiszta és 100% üzemképes Ikarusa. Én szeretnék egy ilyet kékben! :)
Roti | 2010.02.12. 16:20:33Igénytelen?! Az az igénytelen, mikor a 6-7 éves Merci buszon lóg feletted a műanyag burkolatdarab, mert annyira gagyi az egész jármű... 10 év alatt gallyramennek, az Ikarusok még 20 év után is simán indulnak, és járják ezeket a szar utakat. Mondjuk illik időnként karbantartást is végezni rajtuk...

A nagyi szereti a galambokat...
Lacpas | 2008.06.12. 14:02:05Csak az a baj h mar az elejen tudtam mi fog tortenni.:(
Amugy biztos jo erzes lehet.:)

Elég IZÉ cipők... :D
anon | 2008.06.10. 15:43:17Kicsit magassarkúak :D

Az idei díjnyertes uszkárok. Szerencsétlenek. :D
rubigo | 2008.06.10. 06:32:10ezt max egy idióta zsűri díjazza :)

Egy cápatámadás által. Öten pókcsipés által (!). Mindez idén.
Nem semmi adatok...Lex | 2008.06.10. 16:19:34akkor inkább külön ki kéne írni: "Died because of his/her own stupidity"

A kertitörpe már nem divat. Ami most trendi, az a kertiyeti (vagy kertinagylábú) meg a kertinessie.
Re-Peet | 2008.06.09. 16:30:01vagy én vagyok ott :D









