
Egy elcseszett trükk?
...és egy kevésbé elcseszett trükk ugyanabból a tehetségkutató műsorból.Iguana | 2008.06.14. 19:42:43ez igy sokkal jobb. igy legalább lehet röhögni rajt. Ha meg összejön szart se ér az egész. ennyi.
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a dolmányos hangyász (tamandua). A megzavart dolmányos hangyász orrfacsaró bűzt terjeszt (ezért nevezik a bennszülöttek "büdös erdőlakónak"), valamint ilyenkor kung-fu tudását fitogtatja. Köztudottan szereti a bort és néha még arra is rávehető, hogy civilizált módon, kanállal egyen. ;)
bungle | 2011.05.17. 10:37:37Szatír!!! :D

picike autó
Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.eNMi | 2008.06.12. 22:55:12a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gyakorlatilag is dolgozom :( ezért vagyok csak igen ritkán (nehezen megy a koránkelés :) ). de lessz ez még igy se! :)

Lisa, a tökéletes nő (?). ;)
Hűséges, intelligens (130 az IQ-ja). Főz (abból ami a hűtőben van), bevásárol, házimunkát végez, megmasszíroz, sakkozik és videójátékokat játszik, állítólag az ágyban is jó, öltözteti és feltölti magát. Mert hogy ő robot. :)
A férfi verzió állítólag hamarosan érkezik - addig itt vagyok én. :D
alphadog | 2008.06.18. 19:12:11Most szólsz, baszki, mikor már rendeltem kettőt??!!?
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a geoduck (ejtsd: guidák), amely az egyik legrondább minden kagylóféle és tengeri herkentyű között. Súlya a 6 kilót is eléri, húsos nyakát akár egy méterig is kinyújtja - aminek látványa igazán nem mindennapi. Húsa édeskés és lágy. A szusi konyhák mirugainak, vagyis “hatalmas kagylónak” hívják. Megfogásakor legyünk körültekintőek, mert elég veszélyes! :D Ja, és itt az idő, hogy felelevenítsük ezt a kagylót is! ;)
A '75-ös Death Race 2000 remake-je (Stallone és David Carradine főszereplésével), az idén mozikba kerülő Death Race (Jason Statham) autói.
szrobert | 2009.08.30. 13:08:32Készül a 2.rész ami az előzményekről fog szólni...

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi könyvet, ha kedvelitek az izgalmakban és fordulatokban gazdag történetet, ami átmenet egy Agatha Christie hagyományait idéző detektívregény és egy misztikus thriller között.
Online rendelhető, futár kiviszi, nincs más dolgotok mint kifeküdni valami nyugis nyári helyre, fa alá az árnyékba, és végigolvasni.Akik helyesen válaszolnak a következő 3 kérdésre, azok között 5 dedikált könyvet sorsolunk ki! A válaszokat az oldalon lehet összeszedni.
- Ki vette fel a telefont a Golden Arch Auctioning Company-nél?
- Mit találtak a homokban?
- Ki inspirálta a szerzőt gyermekkorában, aki jelen regényben is feltűnik?
Megfejtéseket vasárnap éjfélig várjuk a jatek@ize.hu címre!kamubekLaca | 2008.07.01. 14:30:45Hát ebben nincs teljesen igazad. Az az igazság, hogy nem tettem azt hozzá, hogy láttam azt a könyvet már a boltaban, de persze tök ,,véletlenül'' épp akkor nem volt nálam pénz, és mire visszamentem már nem volt 1db sem.

Vajon mi történhetett itt??? :D
bungle | 2008.06.12. 14:51:12Derill küldte:
Az izmos testhez vezető út bizony rögös, és néha vannak kisebb nagyobb incidensek :D
http://www.youtube.com/watch?v=L1IS0hslZns

Nanami Cowdroy Ausztráliában született, japán anyuka és francia/skót apuka gyermekeként. A japán hatás meg is látszik az illusztrációin.
Errtu | 2008.06.11. 11:53:14Semmi gond.
De így sajnos a festés elmarad :D

Iraki chopper - ilyeneket építenek maguknak az ámerikái katonák Irakban! :)
sahinel | 2008.06.11. 21:58:37Itthon is történ ilyesmi. katonaságon találkoztam olyanokkal akik itthon talált bombákat hatástalanítottak. Egy régi 2. világháborús még roszabb mint ezek az újak, hisz bármikor felrobbanhat. A másik része hogy manapság mindenért az amerikaiakat útálják. Kb annyi köze van egy katonának a politika alakulásához mint egy itthoni szavazó állampolgárnak. Tehát ha az amcsik miatt van ez, akkor miattad, és a többi magyar miatt lopnak a politikusaink....









