Ma már nemcsak napozni lehet Berlinben a Spree folyó partján, de úszni is, méghozzá egy úgynevezett Badeschiff-ben. Az ötlet nagyon egyszerű: egy 32x8 méter alapterületű uszályt alakítottak át uszodává, belülről kicsempézték, és vagy 400 000 liter vizet öntöttek belé. Az uszoda feszített víztükre alig van magasabban a folyó vízszintjénél, így az élmény teljesen olyan, mintha a folyóban úszna az ember. Amikor hidegre fordul az idő, fedett uszodaként és szaunaként üzemel.
Irodai szinkronúszás - avagy mi van akkor, ha az orosz csajok unatkoznak a melóhelyen. ;)
olcsibacsi | 2008.06.20. 21:06:19Tetszik a zene, jó a koreográfia, eredeti az ötlet és jók a csajok :)
Megnyugtató hogy az orosz hivatalnoki réteg is fiatalodik és az is hogy nincsenek agyonhajszolva munkával meg ilyen idiótizmusokkal :P a gépek sincsenek túlhúzva ahogy láttam és csak tippelni merek hogy ennek a kis koreográfiának a kitalálásával és begyakorlásával mennyi idő mehetett el a munkaidőből :P
tetszik ez nekem :D

Nem hinném, hogy túl sok embernek van ilyen ocsmány számológépe... :D (már csak a 275$-os ára miatt se).
Firuse | 2008.06.23. 12:54:53Paris Hiltonnak pont ilyen strasszköves a choppere...

Ilyen, amikor az építész nem nagyon tud egyenes vonalat rajzolni? ;)
zoleecool | 2008.06.19. 23:52:47Nekem még 2 pohár bor után sem mozognak. Te mit használsz? :D

Super High Me
Doug Benson stand-up komikus kísérletének beszámolója, amelyben bemutatja, hogyan hat az emberi testre 30 nap kőkemény füvezés (Kaliforniában legális a fű, ha orvosi célra szánják). Míg a 2004-es Super Size Me végére a főszereplőnek minden baja lett a gyorskajáktól, addig egy hónap non-stop betépés után a vizsgálatok elég meglepő eredményeket adtak, több a pozitívum (kivétel ez alól a memória) és Doug elmondása szerint élete legjobb hónapján van túl.7sleeper | 2012.07.16. 19:19:07csak nevet változtatott Szegedi Csanádra

Egy kép az Indiana Jones-ból... :)
Lucky94 | 2010.07.18. 14:46:37hááát mivel Lucas a forgatókönyvíró tehát nem túl meglepő

Telefonszex operátorok. Gondolom nem konkrétan őket képzelik maguk elé azok, akik igénybe veszik az ilyen szolgáltatásokat... ;)
calipunkszabus | 2008.06.21. 01:04:19valami olyasmiben asszem...

Alkeszoknak itt egy forradalmi újítás: az ehető martini. :)
Mondjuk mi ezt már tizensok éve kitaláltuk a sárgadinnyébe fecskendezett vodkával... ;)rezlavor | 2008.06.19. 10:54:39http://en.wikipedia.org/wiki/Molecular_gastronomy
http://www.youtube.com/watch?v=RhfDr0_VL1M
http://www.youtube.com/watch?v=TjfsgHY-1HQ
gasztronomia 2.0

Külső-belső autómosás.
Re-Peet | 2008.06.20. 15:44:24max a sajátját.. :D

Utálom a focit, de egy ilyen meccset még én is megnéznék... ;)
Balintos | 2008.06.19. 12:37:31Nem igazán értem mire gondolsz...az iróniám ennyire nem jött át?










Csak a látványért jöttek? úszni nem akarnak?
Vagy meg van határozva, hogy max hányan lehetnek benne?
Ugyanis a medence mellett sem úszkál sehol senki!