
A NASA új szlogenje: "A végtelenbe és tovább!" :D
És itt a bizonyíték, hogy Buzz tényleg megjárta az űrt! ;)
A robodobos és a robofuvolás után csak összejött végre egy banda is! :)
Zserigta | 2008.06.24. 07:03:01WOW. Hát ez nem semmi. Gratula a készítőnek. :D

Hogyan (is) készülhettek a "mobillal pattogatott kukoricák".
bungle | 2009.05.14. 12:33:33madMate küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=ZEl7QqoPH9c
Szöveg: a teljes igazság a mobilos kukoricapattogtatásról.. ;)

Az észak-kaliforniai Petalumában rendezik a ronda kutyák versenyét. Idén Gus, a háromlábú és félszemű kínai kopaszkutya győzött (jobb felső kép).
Asagrim | 2008.06.23. 15:49:33Jézusom! :D
Na viccet félretéve, azért az ilyen versenyek veszélyesek. Lehet hogy egyáltalán nem jellemző, sőt, remélhetőleg nem, de én ilyen versenyt elvből nem rendeznék nehogy az legyen hogy van egy pár elmebeteg gazdi akik direkt "felkészítenek" alkalmi kutyákat ilyen versenyekre. A guinness rekordokból is azért törölték a legkövérebb állat kategóriát mert felmerült a gyanú hogy a túl sok rekordra jelentkező "gazdik" közül páran direkt hízlalták szinte mozgásképtelenre a szegény állatokat!

Így készül a 4-es metró a Keletinél :)
Erunder | 2008.06.24. 10:05:19Szerintem ezt pont szedhették akár a subbáról is v a jútyúbról. :) És azt se mondták be. Pedig sztem is meg kéne említeni a forrást és nem csak úgy h "A videó már az interneten is megtalálható". A másik meg h hamarabb volt már fent a vidió a világhálón mint tv-ben.

Marc Playle - Guitar Idol 2008
A huszonkét éves Marc bal alkar nélkül született, nyolc éve gitározik és segítségére van a bal könyökére szerelt, pengetőt tartó toldalék. A tehetségkutatón 750 versenyzőből a legjobb tizenkét gitáros közé jutott, és ugyan nem ő nyert (a győztes a brazil Gustavo Guerra lett), egyáltalán nem keseredett el, készíti első lemezét és azt vallja:
"A fogyatékosságnak semmit sem kell befolyásolnia".
Egy másik videó tőle. Itt pedig Steve Vai egyik legszebb és legismertebb számát gitározza: For the Love of God.7sleeper | 2008.08.11. 07:36:55"A fogyatékosságnak semmit sem kell befolyásolnia".
ezel azért vitatkoznék. négykezes zongoradarabnál 3 mínusszal indul. :-)
amúgy ha mindkét keze ép lenne, biztos, hogy rosszabbul gitározna.
ha egyáltalán.

Egy főnök a másiknak:
- Hogy csinálod, hogy az embereid mindig pontosak?
- Egyszerű. 30 munkás és 20 parkolóhely. :DÉs így parkol az, aki véletlen késik! ;)Re-Peet | 2008.06.23. 13:52:07igen nincs előtte kocsi.. igazad van.. de parkolóhely se :D

Yock Yoshitaka Kawakami - egy japán iskoláslány képei. Elhívnád randira? ;)
nipper | 2008.06.23. 20:55:32ja ertem, gondolom tulsagosan lekottek a kepek, a szovegre nem maradt energia... :D:D
ugyhogy...ulj le egyes :P

Jujuj, itt a vibráló szempillaspirál!
CRaPtRaSH | 2008.06.22. 19:09:31nemrádértettem ;]

Hiába na, drágák Japánban az ingatlanok. :)
Re-Peet | 2008.06.22. 07:47:19így is látszik, hogy apadnak Földünk élővizei..
mondhatna: baszki, tavaly itt még a vizen ringott...










To infinity and beyond...
B-)