
Mit szólnátok ezekhez a környezetbarát csomagolásokhoz? ;)

Ha már rúd, legyen kövér. ;)

Marble Cathedral, Chile
Szobabicikli | 2011.08.12. 10:11:30Ha egyszer Batman leszek,itt lesz a Batcave-em ;)

Egy ütős kis táncelem, persze, ha nem vagyunk túl részegek. ;)
mandyedi | 2011.08.11. 10:01:05Na akivel ezt megtudom csinálni, az lesz az én feleségem! :D

43 évesen már valószínűleg dédnagyszülők lesznek. ;)
CRaPtRaSH | 2011.08.09. 14:23:06inkább akkor már "nállunk" nem?
ez már kicsit túl sok hülyeség meg túlsok 4-es....

Meguntad a 65000 darabos vietnámi kutyapornó gyűjteményedet, de nem tudod mit kezdj vele? Itt egy tipp. ;)
Split | 2011.08.08. 09:05:00Sea-D

Ahogy az állatok lerázzák magukról a vizet - Carli Davidson fotói

Egy igazán "kemény" zsaru.
(A vége persze happy end lett, ugyanis főhősünk nyakon csípte a 29 éves tolvajt és a balesetet is megúszta kisebb sérülésekkel.)Nusihusi | 2011.08.05. 22:29:17Hülye tapló, hogy nem állt meg:( Remélem, megkapta méltó büntetését:P

A Notre Dame-i toronyőr macskája
bungle | 2013.05.21. 14:57:52Majd küldjél videót róla! Meg a másnap reggelről is, amint leharapott egérfejek mellett ébredsz! ;)

Kelemen Kabátban - Nyári Dallam. A Viva új gyöngyszeme. Tényleg egyre közelebb az apokalipszis... :)
r2d2tibi | 2011.07.25. 21:27:32hát ez nagyon zsír ,agyzsibbasztó de jó!!!










A tiplivel már találkoztam, de nem kóstoltam még (biztos olyan, mint bármely más kommersz).