FIGYELEM!!!
Cuki imidzset váltott! Mostantól nem csak cuki, de emo is!
Természetesen zsír új honlappal és dallal is előállt... (Mi jöhet még?!?)mekszamnojz | 2008.07.09. 12:27:30hogy ezt elmondhasd :D amugy meg a spektrumnak teszünk felmérést a kialvatlan emo megfigyelők mindenapi reakcióján keresztül. Amolyan ál tudmonyáos becsapás :DD
Infarktus a könyvesboltban. Valaki meghalni készül, és mások filmezik… itt tartunk.
livy | 2008.07.06. 00:42:17Láttam egyszer egy videót, de akkor még nem gondoltam, hogy az is "vírusmarketing lehet", de most felmerült bennem a gyanú, hogy igen. Egy nő szült (gyanúsan rövid idő alatt) az IKEA-ban. Akkor az is lehet, hogy VM volt?

Patrick Dougherty installációi
mephistto | 2008.07.03. 08:11:09Nekem ezek spec nem jönnek be, de látom, hogy hónapos munkákról van szó, és hát ízlések és pofonok :) talán hollywood is felkéri csináljon filmekbe ilyen díszleteket.

Fárasztó a kutyaélet. :D
(valahogy erről a kutyusról az ENIT másnapja jutott eszembe. :P)
Mert nyalni csak úgy lehet,
Ha élvezzük az ízeket.
Nézzétek csak a cicuskát,
hogy nyalogatja a nyalókát. :)(minden cica szeret nyalakodni, nem tudtad Macc? :))livy | 2008.07.02. 23:11:00A cicás poszt :D Aranyos nagyon (:

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a durián, ez a sokak által visszataszítónak tartott, ám nagyon ízletes gyümölcs. Olyan a szaga mint a rohadt sajtnak, annyira büdös, hogy a repterekről is kitiltják.
BlackHawk | 2008.07.06. 22:02:41a licsit nagyonszeretem.:D aznagyon finom.

Skype Laughter Chain
Szerepel benne ez az "érdekesen nevető" bácsi is. :)zuckerfrei | 2008.07.07. 01:43:19meghalooooooooooooooook :D:D
Névadó pályázat: nevezzük el Derill cicáját! :)
A kisszisza pedig büszke tulajdonosa lessz annak a névnek, amit a legtöbben jónak gondolunk! :) A cica kislány. :)
(vöri, zsörmi, zsömle és egyéb fantáziátlan kommentekért 1 sör a büntetés, amit a közös Izé sörraktárba teszünk!)Derill | 2009.08.26. 21:45:01ha valami lesz, akkor az egy videó lesz...de annak senki sem fog örülni :S

Egy igazi guruló izé: Buzzball
majd most | 2008.07.01. 13:11:44adnak hozza meretes golfutot is :)?

Lehet nem busszal kéne beállni a McDrive-ba... ;)
akicker | 2008.07.01. 08:39:47Furcsán nézhetnek rá, mikor odaáll az ablakhoz és kér 60 menüt:)









