
Asszony, ha majd ilyen frankó lesz a tálalás vacsorára, akkor talán megnyomhatod az egyik gombot. :D
buddha | 2008.07.09. 21:51:49apukám, ma nem volt kedvem főzni,hideget eszünk vacsorára..
Ha már rövidfilm, itt az egyik kedvencem. A Chris Wedge (Ice Age, Robots) által készített Bunny 1999-ben elnyerte a legjobb animációs rövidfilmnek járó Oscar-díjat.stero | 2008.07.08. 19:33:32hát ez gyönyörű ^^

Pár újabb érdekes kandalló :]
csicsilla | 2008.07.07. 08:42:51azért hogy könnyebben leégjen a hàz ^. ^

A múltkori tudományos WALL-E után, most már tényleg itt van az eredeti WALL-E. :)
sparkey6 | 2008.07.07. 02:12:34Tutko nem igazi, siman latszik a kepen, hogy animacio. Persze technikailag ettöl függetlenül kivitelezhetö, a honda robotok is tudnak mar legalabb ennyit.

Valaki ezt, valaki azt sétáltat...
7sleeper | 2008.07.06. 17:47:26rabbiátor..

6 sör 10 másodperc alatt... he?
Tessék szépen gyakorolni az ENIT-re! ;)toth_pityu | 2008.07.06. 00:24:43Szerintem meg tök felesleges a vita témája, mindegy hány sör, meg mekkora! Pickolo sörből 6 ot is így meginni szerintem nem kis teljesítmény!
Azért valamiben ők is jók... Cyril Takayama, amerikai-japán illuzionista. A legjobb Japánban és az egyik legjobb a világon. Tagja a Magic X Live-nak.Findzs | 2008.07.15. 16:25:31ez a trükje valóban gagyi de a fejlevevőset nem tom hogy csinálja
copperfieldel meg ne példálózatok azt mindenki tudja már hogy földönkivüli :)

Hogyan kell gyorsan sok halat fogni...
(Frissítés: köszönjük, már volt.)Maccoyi | 2008.07.05. 13:51:12Ja, ismerős a szitu! Hogy fagyna meg a fejük.....
Lalalalalalalalalalala ;)
Na ki meddig bírja? :D Küldd el te is ismerőseidnek ezt az aranyos kedves oldalt ;)
(Én most tartok 7:50-nél nem tudom meddig bírom még)Derill | 2011.02.02. 10:10:33nem lehet megunni:D csak eszem bejutott h anno menyit röhögtünk rajta

25 kreatív reklám
Szamooca | 2008.07.10. 18:11:04A mozgólépcső olyan,mint egy hullámvasút ;)...legalábbis nekem ez jött le :]









