
Béláim! Gondolkodjunk!!!!! ;)
Egy KULTFILM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy kis ízelítő belőle.
Na Béláim, minden jót... és a kedves feleségüknek is! :D
üdv: Bélalolka42 | 2008.07.24. 09:54:39fent van az egesz film: http://www.youtube.com/view_play_list?p=B887280B43EEBEC1
Wishmaster című szám sokak fantázáját elindította hogy videóklippet csináljon hozzá!
Most itt van egy Disney változat.Lilu__cica | 2008.07.23. 14:37:26Sajnos túlságosan szeretem a Nightwisht, hogy ezen röhögi tudjak, de attól még ötletes!

Jéghoki kicsit másképp.
eNMi | 2008.07.10. 22:25:19bátorííícsad wazzz ;) :DDD

Tehetségkutatás pakisztáni módra. :)
Purple | 2008.07.11. 15:19:43nyaljatok sót... ti soha nem jáccottatok még??

Egy igazi kocka így dominózik
Rolee | 2008.07.10. 23:33:52azta neeeeeee :O pont EZT a játékot keresem kb egy hete :O csak nem tudtam h mi a neve :O ezer köszi Errtu de tényleg :D

Iraki gyerekek játszanak... én no komment... majd inkább ti :)
( A zenéért respekt a videó készítőnek ;) )bandee1219 | 2009.03.27. 16:45:14Felébredtél? :D

Bulldog szépségverseny
(igen, jól látjátok. ez NEM macskás post)Belkar | 2008.07.10. 19:17:06bulldogok tényleg nem szépek de szerintem tökre aranyosak amikor néznek rád a ronda fejükkel és csóválják a töpszli farkukat XD

The Zombies Tattoo Boy
(aki megtalálja rajta az IZÉ logót, 26-án vendégem egy sörre - errtu)Purple | 2011.10.29. 10:55:49na későn toltam ide a képem :D

Azért a londoni bringásfutárok sem gyengék... (voltak itt már new yorkiak is)
spiritmonger | 2008.07.11. 09:05:19ha egyszer oldalba kapna téged vagy egy rokonodat egy ilyen állat, akkor is ezt mondanád?

Azoknak, akik nem szeretnek dobozból inni... Itt egy videó róla:
mekszamnojz | 2008.07.09. 11:33:55"ár meglehetne tenni, hogy csak kimegyek a kertbe, és leszedem ami kell" - én ennél tovább el sem olvastam amit irtál. :DDD mekkora jó lenne már sörös dobozt szüretelni a földeken vagy teli borosüveget a szőlőről, vagy kaviárt a tengerparti homokbol. Az élet szép. :)))









