
Tomii - Nézem a szemed
Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"
Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
Dieselboy | 2010.10.26. 23:42:55Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...
Tudom már nem éppen a legaktuálisabb, de ez megütött! Cukivagyok angolul, sőt oroszul!
(felül katt a zászlókon, azzal vált nyelvet.)janita007 | 2008.07.16. 15:58:29Sziasztok. Nem tudom, hogy észrevetteétek-e,de ez a cutie csaj nem cuki. nézzétek csak meg cuki képeit akárhol, akár iwiwen vagy máshol. közel sem ugyanaz

Kötéltáncos kecske, majommal a hátán. :)
noldika | 2008.07.18. 14:47:13Ahogy regen nagyapam mondanaa,"Nem mindenkotelen jarkalo kecske,majommal a hatan az,aminek latszik"...:D:D:P
A mai (nemtomhanyadik) macskás post, avagy véletlen postoltam a hírt, amely így kezdődik: "Véletlenül elpostázta a macskáját is egy csomagban a rokonainak egy nő Németországban..." :Dwtf | 2008.07.21. 09:31:41Szerintem egyáltalán nem "teljesítmény elvárás" az, ha van egy kis közösség, akik tényleg tesznek is valamit a közösségért (legyen az akár egy szám feltöltése a rádióba, amihez még agymunka se kell és 1 perc az egész vagy egy hír beküldése a hír izébe, stb.), és vannak olyanok, akik csak azért járnak ide, hogy beszólogassanak, bomlasszák a közösséget, fikázzák azok munkáját, akik tényleg csinálnak valami hasznosat is a szájmenés mellett, és ezeket az előbbi csoport elküldi a csipába. Mint ahogy már többször elmondták előttem is: nem kötelező az ize.hu-ra látogatni, megvagyunk nélkülük is, azok viszont, akiknek tetszik az egész, nem igazán mondhatják ezt el fordítva, mivel ha nem lennének postok, nem lenne miért ide járniuk. Szóval egyáltalán nem sajnálom, amikor a fikamanóknak csak annyit üzen valaki, hogy "tipli van", max. nem ötvenezren látogatják az oldalt naponta, hanem negyvenkilencezer kilencszázkilencvenkilencen.
Egyébként ha már a munkahelyet említed: te talán szereted, ha egy kívülálló beszól, hogy dolgozzál helyette? Várj, lefordítom annak is, aki itt felháborodott, hátha eljut az agyáig: ha kutyás post kell, küldjél be kutyás postot, ne várd, hogy más majd ingyen kiszolgáljon!
Saját kölykei közé befogadott egy vörös pandát (más néven vörös macskamedvét) az amszterdami állatkert egyik gondozójának házi cicája, miután a bébi vörös pandát születése után ikertestvérével magára hagyta anyja.
Na így kell egy előtetőt lebontani jól. ;)
(A sofőr, Mickey Miller és 10 éves fia sértetlenűl megúszták a balesetet.) :)bungle | 2008.07.15. 10:55:10youtube rákeres: "atm dodge" és kijön rengeteg találat. :)
Mindjárt módosítom a linket.

Az Auto Union (Audi) újrarajzolta Hitler által építtetett D-Type elnevezésű versenyautóját.
ShitIron | 2008.07.14. 17:02:16Nagyon baba! Nekem mindkettő tetszik!

Bizonyára tőletek is folyton folyvás megkérdezik, és sosem tudjátok rá a jó választ...
Illetve sosem tudtátok.
Ezidáig.
A "Zu" szócskának többféle jelentése is lehet, ezeket itt találhatjátok meg (Inglis).
De ezek közül szeretném kiemelni ezt a borzalmas római avant-garde punk jazz rock borzalmat, ami valóban kegyetlen a fülnek, és drog nélkül aligha élvezhető, ám egy pillantást megér.
Élvezzétek =)(ezt rád bízom bungle. én betenném heti büntinek, de inkább téged utáljanak miatta :D - errtu)
Csak ITT, csak MOST! Töltsd le az internetet!
Ha valakinek lejött, küldje már át! XDeol | 2008.07.15. 15:52:56Belekukkantottam egy fileba, és PK-val kezdődik, ami az érvényes zip header aláírása :)

Emeletes bicaj
közlegény | 2008.07.14. 13:37:06A lánc elég közel fut a lent ülő faszika vállához.
Kell hozzá némi egyensúlyérzék.









