
Nem túl jól fordított oldal.
eNMi | 2008.07.19. 19:28:11"removeable porkoláb"
Ha már megvolt a robotzenekar, gondoltam kellene egy táncos is hozzá. :) (az Evolution of Dance és a transformeres verzió után...)
elerath | 2008.07.17. 14:49:19jaj elöszöra a zene izés regemmel irtam

Apa, én hogyan születtem? Avagy az igazság néha fáj! :)
Derill | 2008.07.17. 21:08:43hát názz már rájuk! fehérebbek mint atej, tuti h apa-lánya :D

Megnyílik Budapest legolcsóbb strandja
Reméljük azért nem lesz annyira zsúfolt, mint ez a kínai... ;)
Amikor nem indul a papucs... ;)
ibor90 | 2008.07.23. 02:19:26én jólfejberugdosnám aki ilyet csinálna velem
nem ajánlom senkinek hogy ezzel szórakozzon mert kitörhetnek az illető fogai vagy hasonlók és akkor egy életre olyan lesz....vagy ha van 1 millája akkor csináltathat magának MŰ!!!! fogakat

Használd mérőszalagnak a monitorod jól.
Jonnyfiu | 2008.07.17. 09:08:04És a 40 col hol marad? én még ki se tudtam próbálni 102 centi FULLHD n :)
Vörös barik Skóciában. :)
Andrew Jack skót farmer birkái elpirultak ;) miután gazdájuk (állatbarát) szórófestékkel befestette őket, hogy felvidítsa az M8-as autópálya mentén utazókat. Kb. 1 évig maradnak így, amíg le nem kell nyírni a gyapjukat.Vin Dieselke | 2008.07.17. 07:20:07Ez jó arra is, ha valaki ellopná az egyik birkáját, akkor tuti mindenki tudja, h kié volt:)

Szia Tömeg!
Célegyenesben az ENIT! Ami információ van/lesz, azt itt fogod majd megtalálni.
Azoknak, akik esetleg még nem tudnák:
2008. július 26. (szombat)
Első Nemzetközi Izé Találkozó!
Ha jönni akarsz, akkor dobj agyon egy e-maillel, a következő címen: errtu.242@gmail.com. A tárgy - ha nem nagy kérés - az legyen, hogy ENIT.
Eddig kb. 10-12 fő jelezte a jövési szándékát, és reméljük még páran jönnének.
Két lehetséges helyszín jött szóba, az egyiket megtekintheted a post képre kattintva, a másik pedig egy kollektív kivonulás a vadonba. Ez utóbbi esetben lecsófőzés, frizbi dobálás, lányok kergetése, békés járókelők zavarása és molesztálása is a program részét képezné. Az első esetben pl. a lecsófőzés elmarad. :)
Szóval egy össznépi szavazást kellene tartani arról, hogy mi legyen. Meg persze arról is, hogy egy egész napos - reggeltől másnap reggelig - fiesta legyen, vagy egy délutános-estés alkoholizálás. Szóval itt kellene az apróbb részleteket megbeszélni, ill. ismertetni.
Még annyit: jó lenne valami minimalista szervezéssel/igényekkel elintézni az egészet, mert ez esetben más városokban is felhasználhatnánk ezt a project-et a többi találkozó lebonyolításához. Tehát táncosnők, lakodalmas death metal zenekar, stb. nem lesz, ha nem nagy probléma. (bár az ott jelenlévő lányok egy vidám műsort előadhatnának majd :) )
Ha sikerül összehozni, akkor viszont lesz tombola, ahol csodás nyeremények várnak mindenkit:
- bungle szemöldöke
- rezlavor avatárja
- wtf zoknija
- főnyeremény: 5 mp. teljesjogú admin jog az IZÉ-hez, és egy exkluzív regisztráció a szexrandi.hu-ra!!!
Szóval gyertek el minél többen!lb7 | 2010.11.15. 12:35:01Nincs véletlenül tervben egy tali? :)

Kiállítás... pár igazi izébigyóról.

A 19 éves Jacques Sebastian-Alton portfolioja.
Errtu | 2008.07.16. 00:05:50valamilyen vektorgrafikus, illetve bittérképes grafikai programmal mondjuk. (pl.: Photoshop + Illustrator) csak Photoshop-al nem igazán tudsz ilyeneket összehozni.
de e legfontosabb hozzávalók: kreativitás és tudás.
ja és nem árt ha a Photoshop-hoz van egy pár brush-od :)









