
Yo Ho, pihenni jó! (volna)
Slarioux | 2013.10.22. 08:51:50Bájos kacaj No. 23451
A 7 leggázabb női hiba, amelyektől menekülj!
Gyakran beszélünk a hibákról, amelyeket a férfiak jelentős része elkövet. Sokan háborognak ilyenkor: miféle „feminista” maszlag ez, ami azt sugallja, hogy „minden férfi szemét”? Nos, ilyesmiről szó sincs, éppen ezért most a leggyakoribb női hibák kerülnek terítékre. És biztosíthatok mindenkit: én, mint nő, az elsők között vagyok, aki elítéli ezeket a magatartásformákat! Nem, nem a női nemet, még csak nem is a barátnődet, hanem azokat a hibákat, amelyeket mindannyian hajlamosak vagyunk elkövetni...
Ti milyen hibákat tartotok elviselhetetlennek a másik nemben?Nas | 2014.01.18. 16:37:07Oké. Szerintem a hidegháború már ott elkezdődik, ha valaki (akár titokban is) elkezdi figyelgetni, elemezgetni a partnerét, hogy az hol tart, mennyivel többet ért el, mint ő, stb. Ez már azt jelenti, hogy nem a szeretet érzése dominál iránta.

Miley Cyrus kicsit szőrösen ;)

Rezsicsökkentés utolsó vérig
A választás előtt jöhet a harmadik rezsicsökkentés, a kormány ugyanis úgy látja, hogy még mindig sok tartalékuk van a panaszkodó szolgáltatóknak. Kinek van igaza?bungle | 2014.01.20. 12:22:26http://index.hu/gazdasag/2014/01/20/igy_art_a_gazdasagnak_a_rezsicsokkentes/

Minőségellenőr ;)
vnyoc | 2013.10.15. 19:25:16Gyártósoron miilyen szaporán járna a kezük:D
Tippeld meg, hogy mi egy IKEA bútor és mi egy metál banda neve. :D (Mindkét rajongótábornak okozhat meglepetéseket ez a kis hétvégi játékocska. Jó szórakozást! :))KeleMan | 2013.10.13. 22:50:34Ötletes...

Miért nem értik a nők, amit a férfiak nem mondanak ki?
Az azonos című könyv szerzőjét, John Lennon egykori terapeutáját, Dr. Warren Farrelt kérdezi Gánti Bence az exkluzív interjúban.Nas | 2014.05.09. 09:53:22Bevallom, még nem, mert amiket kiragadtatok belőle, az alapján úgy tűnt, ez is a szokásos, egymásra mutogatós bűnbakkeresésről meg önsajnálatról szól, amit utálok, és nem akartam idegesíteni magam vele. De akkor elolvasom. :)

Indiana Jones és a végzet sziklája. ;)
dettybee | 2013.10.11. 10:56:04Úgy látom az emberek többsége azért sejtette miről van szó, vigyorognak :D A pad támláján ülő csávó kicsit ledöbbent :D

Bucka... izé... kockalakó :)
nearo | 2013.10.10. 16:58:11Erről a BME Q épülete előtti kocka jutott eszembe :)

A Játék véget ért, köszönjük, hogy ismét ilyen sokan játszottatok! :)
A szerencsés nyertes:
K214
Őt e-mailben is értesítettük.
------------------------------------------------------------
Szeretnél nyerni egy páros jegyet a szombati Bónusz Electronic music fesztiválra?
Nincs más dolgod, mint elküldeni ize.hu felhasználóneved és a pirossal letakart dj nevét a jatek@ha.hu címre.
Segítséget természetesen a képre kattintva kaphatsz ;)
A játék szerda (október.9) 22:00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.
Jó játékot!K214 | 2013.10.10. 14:25:53Köszönöm szépen! Ígérem élvezni fogom a bulit :P









