
A ma 50 éves NASA közzétette fotógyűjteményét

ENIT
Az ott készült képeket itt nézheted meg.(nem röhögni, hanem irigykedni, hogy TE nem voltál ott :) )
(update: az enit-ekkel kapcsolatos további infók a jövőben ITT lesznek megtalálhatóak)Maccoyi | 2009.07.19. 23:06:29Inkább ide írj, mert itt gyüjtünk csak igazán. ;)
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=4890

Lilly McElroy idegen férfiakat kér meg, hogy rájuk vethesse magát, miközben lefotózzák! ;)
(katt a "I Throw Myself At Men" albumra az oldalon)Joma | 2008.07.29. 19:08:30idézem (magam): nálunk a Tiszánál szokásszerint Szombat hajnali 3-kor "róka" (azért ez a beceneve mert rókákat kerget az árkokba (Szentesen nem vol olyan árok hova nem hányt volna... :D)) a stégen saját hányásában fexik a stég végén, kezében a borsodi, amit úgy lopott magának :D... (elmehetnék írónak úgy kifejtem :D) Legutóbbi akciója egy macskát akart megfogni, de ez a szerencsétlen a kerítésre meg a fára is képes volt oda felmászni xD... azóta nem láttuk....:D
/ \
|
Ez mind igaz xD

Mai ismeretterjesztő rovatunkban ;) a kondomvirág. :D
AVIREX | 2008.07.30. 05:19:01dehogy marhaság,kurva kreatív :D:D

Gyémántot az italodba!
Bakeyoo | 2008.07.29. 15:09:14Legjobb egy forró nyári estén! :)
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...Schabee | 2008.07.30. 02:33:58én végignéztem annyira nem rossz

Szemgolyó lámpa, ha a pöcsillár nem tetszene valakinek. :D
Szama | 2008.07.29. 20:03:02köszi..magyar hangom..:P

Citromízű
banándinnyeRe-Peet | 2008.07.29. 13:26:37A képen lévő nem hasonlít a honeydew dinnyére..

San Diego-ban, az idei Comic-Conon leplezték le a közönség előtt az X-Men Origins: Wolverine első trailerét.
M.agnus | 2008.07.30. 14:05:13Remélem azért igyekszik majd követni az eredeti origin sztorit.

Eddig azt hittem a Suzukit hívják így... ;)
Schabee | 2008.07.30. 01:13:53kikérem magamnak az én renaultomnak semmi baja
mióta 40el karamboloztunk suzukival azóta nem szívesen ülök szuziba :S










URL: http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20100211-orionkod-a-vista-teleszkop-eddigi-legreszletesebb-infravoros-kepe-a-kodosseg.html
Szöveg: Nagyon szép képek az elérhetetlenről...