
Little Superstar (kicsit ijesztő feje van... mint Chucky-nak :))

A pekingi olimpia épületei 140000 kártyalapból felépítve. A világrekord építő nem más, mint Bryan Berg, akit már egyszer láthattunk itt.
spider86 | 2008.08.15. 13:29:10miért van az h az az érzésem van h nekem ezt el kell fújnom egy szuszra :S

Laura Galbraith alkotásai
(a posztképen Ludas Matyi csaja látható :-) )Bakkecske | 2008.10.11. 18:19:18zsemlés zsani
A minap már nagy sikere volt, ezért gondolotam szólok ismét, sőt mi több csak most csak itt csak nektek jövő hét hétfő reggelig meghívó nélküli regisztrációs lehetőséget is biztosítunk. Mert az jó!
Sőt mi több, ha 30.000 Ft felett rendeltek, ajándék cipőt adunk nektek. Mert az is jó!AVIREX | 2008.08.22. 17:58:01ne aggodj öcsi,max jövő héten megkapod,rendeltem már én is a brandsról,hozták az árut és még méretileg is oké volt:]

Nagyon jó kis animációk az Amautalab-tól! Ha nincs quicktime a gépeden, megnézhető youtube-on is (kicsit rosszabb minőségben) itt.
TeamCo. | 2008.08.14. 19:57:03Olyan Monty Phyton félélk

Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenberg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.Angi | 2008.08.18. 01:23:20Na kb. igy...

Itt a Coca Cola új szenzációs üditője, sajtos-egér ízben. ;)
Dawe | 2008.08.14. 12:45:24ezért a pepsi még visszavág valami molyirtó kólával :D

Figyelem, csajos post! :)
Így ünnepel az osztrák rögbi válogatott egy vesztes meccs után. Hát nem egy Haka, de annál inkább sztriptíz. :DMaccoyi | 2008.08.14. 11:35:47Jaj te kis hamis. :D

Emocska válaszol. :)
A videói itt láthatók. Én szétröhögtem magam rajta :]Bakkecske | 2008.08.21. 13:39:35Ezen minnyán beszarok!!!
A Burger King mosogatójában fürdött meg egy férfi az Egyesült Államokban. Timothy Tackett születésnapja alkalmából határozott úgy, hogy fürdőt vesz az étterem konyhájában. Nem is lett volna probléma, ha az idióta nem rakja fel a videót az internetre. :)MonTom | 2008.08.18. 16:08:33Hát a hónap dolgozója már biztos nem lessz :D










URL: http://www.youtube.com/watch?v=oPlfzFZGl0o
Szöveg: "Weng Weng - Hát én nem is tudom mit mondjak erre"