
Játékunkban 1 db Tomb Raider Underworld PC-s játékszoftvert sorsolunk ki, mely megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket a CD PROJEKT ajánlotta fel.
A válaszok beérkezési határideje: december 24. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: december 25.
A játékban csak regisztrált felhasználóink vehetnek részt! Sok sikert kíván a CD Projekt és a JÁTÉKOK.hu csapata!vadoc66 | 2008.12.18. 16:12:24Mi az oldal címe amin lehet játszani? Pötyögje már be valaki mert kicsit szét vagyok esve...
"Majd ha megnősz, kislányom, vehetsz magadnak a megspórolt pénzeden nagyobb ciciket." :D
orsyka001 | 2008.12.05. 22:39:44herékből mijó csecseket tudna már magának szabatni:D és rögtön delfinfarkat is a zacskóiból:D
Tony Melendez karok nélkül született. 16 éves korában gitározni kezdett, bár az emberek azt mondták neki, nem fog sikerülni. A videón a Let It Be-t játssza és énekli.Xavo | 2008.12.03. 13:22:33majd nightmare-nek a gitárszólók xD

Tisztelt nagyérdemű! :)
Engedjétek meg nekem, hogy az ötszázadik postom alkalmából egy teljesen saját posttal "lepjelek" meg benneteket, melynek címet nem adnék, helyette egy kérdést szegeznék felétek, ami a következő:
Mi volt előbb: a fröccsöntött műanyag tojás vagy az idióta villogós zenélő tyúk? ;DMaccoyi | 2010.02.01. 21:02:39Milyen kellemes zenét játszik a csirkénkhez képest. :D

Kemény meló.
kszaten | 2009.01.24. 12:04:16kemyény meló az tuti föleg azzal a elefántal :D........

Tombolj Tomboy klipjére... (fú de gyenge poén volt). Büntizene.
Kro | 2008.12.07. 21:57:52Azért az sem semmi, hogy ezeket "véletlenül megtalálja" valaki.. :D

Ben Thomas - City Shrinker
|-=O=-| | 2009.01.06. 13:31:45orzyfan, ha nem értesz a fényképezéshez és nem tudod mi az a tilt shift, maradj inkább csendben.
http://en.wikipedia.org/wiki/Tilt-shift_photography
http://en.wikipedia.org/wiki/Tilt-shift_miniature_faking
Itt egy oldal, ahol hasonló makett-szerű képeket lehet csinálni online:
http://tiltshiftmaker.com
Itt meg egy PS tutorial:
http://www.tiltshiftphotography.net/photoshop-tutorial.php

Egy kis divatbemutató...
Re-Peetnek üzenem: ezt űbereld! :DDDtcickany | 2008.11.27. 18:13:34LOL :D

Megtaláltuk! Éljen!!! Öööö... izé... Élien! :)
philpo | 2008.11.28. 11:44:19Szóval akkor a Világok harca igaz történet csak több lábuk van igazából

Már most a 2012-es olimpiára gyakorol. :)
bungle | 2008.11.30. 10:55:38Csak feltételezel valamit, aminek semmi alapja sincs. Boszorkányüldözés meg vészmadárkodás nem kell ide, köszönjük.









