
Sok férfi kétségbeesésében gyúr
Vizsgálatok igazolják, hogy a férfiak körében is egyre gyakoribbak az olyan klasszikus női betegségek, mint az anorexia vagy a bulimia nervosa. A jelenség hátterében a nemi szerepek és a testideálok változása áll, aminek következtében a szakemberek a nyolcvanas évek óta átlagosan ötévente írnak le egy új, az evés- és testképzavarok családjába tartozó tünetcsoportot. Ezek egyike a kényszeres testépítés formájában jelentkező izomdiszmorfia, ami a férfiak egy csoportjának kétségbeesett reakciója a nők erősödő társadalmi szerepvállalására.bungle | 2014.02.26. 01:14:17http://velvet.hu/sztori/2014/02/25/fogyas/
Snowboarddal New York utcáin
Az idei sokadik havazás végre nem csak otthonukba zárkózó városiakat eredményezett, megihlette ezt az őrültet, aki hegyek, lejtők híján egy Jeep kötelén snowboardozott az utcák hótorlaszain. Ha valakinek nem volna ismerős a srác az autó mögött, ő Casey Neistat You Tube-sztár, aki két éve azt a nagy sikerű videót készítette, amin a biciklisávban szabálytalanul parkoló autóknak (köztük egy rendőrautónak) hajtott neki bringájával. Dokumentumfilmesként is ismert, és még az HBO-n is futott egy sorozata.Kiscsuri | 2014.02.24. 23:47:20Hát én ezt 10.000-erl "úsztam" meg. Érdekes. Akkor MÉG nem tudtam, h magánterületen csak akkor szabad ilyet csinálni ha elvan kerítve. Bár a biztos urak nagyon kedvesen és intelligensen jártak el mikor megbírságoltak, így nem hagytak rossz szájízt.Kész szerencse :D!

Olyat csinált Budapesten a Google, amilyet Európában is alig.

Te odaadnád a kabátod egy reszketve fázó gyermeknek?
Norvégiában rejtett kamerával készítettek egy filmet arról, mit csinálnak az emberek, ha meglátnak egy fiút, amint a buszmegállóban ül, vacog és egyedül van.
A boldog házasság titka a házasságtörés?
Egyes szakemberek szerint a boldog házasság titka az, ha néha másokkal is lefekszünk. Kutatások kimutatták, hogy a házastársától a legtöbb ember egyre inkább azt kívánja, hogy egyben a legjobb barátja, a tanácsadója, sőt lelki gondozója is legyen, ám eközben egyre kevesebb időt töltenek egymással, aminek következtében a mai házasságok többsége rosszabb, mint valaha.
+ bonus cikk a témában: Ha már félrelépsz, legalább csináld jól
2014 rettegett online divatja lehet az ivóverseny
A morális pánik állapotába került a brit bulvársajtó attól, hogy fiatal emberek online csinálják azt, amit évszázadok óta művelnek a kollégiumokban, egyetemi bulikon meg bevállalósabb hb-kben. Vagyis versenyt isznak. A különbség annyi, hogy most neten osztják meg a bizonyító videókat. A neve neknominate.
Először is elnézést mindenkitől a „kis” kényszerszünet miatt, remélem mindenki jót pihent! ;)
Nagyjából minden helyreállt, a jan. 31.-i postok/kommentek és a felhasználói adatbázis kivételével. Hogy ez hogy történhetett meg, inkább ne is kérdezzétek, én is csak fogom a fejem, bár semmi közöm a szerverkarbantartást „végző” céghez, szóval én kérek elnézést a nevükben, hogy nem tudnak rendesen lementeni pár adatot, holmi RAID kártya meghibásodás meg RAID5 tömbben lévő SSD elszállása miatt... Mivel egy régebbi user adatbázist sikerült csak előhalászni, azt is a Habostorta Kft.-től, így van némi gond: először is mindenkinek új jelszót kell kérnie, ill. jó páran nincsenek benne az adatbázisban, nekik újra kell regisztrálni. Akinek nem működik az e-mail címe, amivel anno regisztrált, azok legyenek szívesek módisítsák az e-mail címüket! Természetesen megpróbáljuk összeheggeszteni a régi adatokkal a regisztrációkat (hiszen most nem jelzi senkinél a régebbi kommentjeit, postjait, kedvenceit, stb.)
Köszi mindenkinek a türelmet, postokat küldeni már ér! ;)bungle | 2014.12.22. 23:40:21Kínszenvedés a postolás, legalábbis mire felrakja... nem tudom mit bénáznak már megint.

Humoros asztalitenisz meccs
7:30-tól kezd igazán vicces lenni, amikor a pontozóbíró már az idegösszeomlás szélén állhat. :DPorcelanbaba | 2014.01.30. 22:00:40Nagyon beteg :)

Az utca trollja :D
Na jó, ez az ott lakóknak biztos nem ilyen vicces... a párkányi Kossuth utca lakosai ugyanis a téboly határára kerültek: egy nő ugyanis 14 éve bömbölteti Plácido Domingo áriáját, amit még két-három utcával arrébb is hallani lehet. Volt, aki pszichiátriai kezelésre szorult emiatt, az állandó zaj bizonyítottan egészségkárosodáshoz vezet. Mégsem lehet tenni semmit, hiszen a nő minden este pontban tízkor kikapcsolja a zenét, így nem szegi meg a törvényt. A lakók már az országgyűlésig mentek, tüntetést szerveztek, voltak, akik megdobálták a házát, elvágták a villanyvezetéket, de mindhiába. A nővel beszélni sem lehet, ugyanis egész nap be van zárkózva, vásárolni is éjszaka jár...
Ti mit tennétek a szomszédok helyében ilyen helyzetben?FatSnakeFoot | 2014.08.01. 20:11:26http://index.hu/kulfold/2014/08/01/csak_romak_vehetik_meg_a_zenelo_hazat/

Nem alszom veled, amíg ilyen piszkos vagy!
Nas | 2014.01.16. 21:48:22Ahá, ezt hívják lenyalt frizurának. :)









