
Akinek elege van a megapixelekből, annak itt van egyetlen egy, de elkalandozhat hasonlóan "tartalmas" felületre, ahová nem árt nagyító.

Az ifjú keresztapa. :)
Frissítés: a srácok bombát szerettek volna csinálni...bungle | 2008.08.21. 10:34:24http://www.ebaumsworld.com/video/watch/873230/
A sztori az elejétől, miért is történt. :)

Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
Szamooca | 2008.08.20. 19:43:32Nagyon gyönyörű képek!O_o
Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű emberekről készültek!;) de mind csodaszép!
Óriás virágszőnyeg Brüsszelben - múlt péntektől 3 napra ismét virágba borult a belga főváros főtere, a Grand Place. A tér feldíszítéséhez 800 ezer virágot - többségében begóniát - használnak fel, elkészítése négyzetméterenként több mint 300 virágot igényel. Brüsszelben először 1971-ben volt látható a virágszőnyeg, idén tizennegyedik alkalommal állítanak össze ilyet. Idén XVIII. századi francia textilipari motívumokat mintáz az élő szőnyeg.mekszamnojz | 2008.09.08. 20:28:03Miénk az egyik legnívósabb virágünnep Európában
http://www.origo.hu/programajanlo/20080813-debreceni-viragkarneval-2008.html

Manuel Uribe 2 éve még több mint fél tonna volt. Azóta lefogyott 310 kg-ra, de még így is nagy esemény, ha "kimozdul" otthonából.
Szerelmét, a 38 éves fodrásznőt négy éve ismerte meg, két éve "jár" vele - fekve.
"Szeretkezünk és Isten előtt már házaspár vagyunk".mekszamnojz | 2008.10.27. 13:43:58nekem nem indulnak el a youtubos videók és hang meg pláne nincs hozzá ha mégis valamit megmoccan egy másodperc erejéig :SS másnak is van ilyen gondja?

Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)
Jó grafittizélést! :)
Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.
Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!Szamooca | 2008.09.29. 19:48:56én is megkaptam a nyereményem:)
köszi;)

Telefonos beszélgetés, nem egy "tudakozópanaszos" klasszikus, de üt.
A mellékelt PII-es képnek még jelentősége lesz, tessék hallgatózni.mekszamnojz | 2008.09.02. 09:57:04na igen, és most hogy szívhatják a fogukat, hogy mit találjanak ki mentségre. :)
inkább nem is adok ötleteket :P

Talpmasszázs automata Japánban.
A következő masszázs automata szerintetek milyen testrészre lesz "kihegyezve"... izé.. kihelyezve? ;)
Muslima.com - végre egy oldal magányos
ninnyáknakmuzulmánoknak.Szép a szemük! ;)Nas | 2013.02.15. 23:51:53"Dolgozhatnék Neked ingyen? Nem szex!"
:D Ennél meggyőzőbbet el sem tudok képzelni.
"Szia, Jani vagyok, sportos fiú, szeretek állatokkal foglalkozni föleg lovakkal!!! Te is szimpatikus vagy számomra az adatlapod alapján!"
xDDD

Így énekel Britney igazából.










A pixel színe pontosan R153, G153, B153, tehát 153 a kulcs, ami az angol ABC szerint AEC-nek felel meg, ami pedig az amerikai Hadügyi Atomenergia-Bizottság rövidítése.. tehát Amerika Nukleáris támadást tervez, amiből következtethető a.. III. VILÁGHÁBORÚÚÚ!!! OMFG HELP US!! ÁÁÁÁÁ!! JESUS...
öhmöhm.. röviden ennyi :) szép napot!