
Lafoxka egy (fogjuk rá) mesterséges intelligenciával rendelkező lány. Lényegében egy robot chat program. Lehet rajta röhögni sokat :) Hozzászólásokba leírhatjátok, ha valami vicces sül ki abból, amit mond. :D
(Mikor bejelentkezésnél felhasználónevet és jelszót kér oda bármit írhatunk, felenged...)cila | 2010.12.24. 10:54:23Lafoxkát mintha csak neked találták volna fel (vagy ki). Elolvastam. Mi egyebet is csinálhattam volna Karácsony délelőtt? Neked betü- vagy gombfosásod van. Nem kell jóstehetség megjósolni: a jövő pszihiátere a KKK (Kompjútermenedzselt Kultúrált Kislány) lesz.
Tapadókorongos kétkerekű ;)
Savitra | 2008.08.22. 17:28:11Ecsém... Ti most halál komolyan képesek vagytok elméleteket gyártani arról, hogy miért kamu? XD
Fotók a chicagói Millenium Parkban található, az indiai származású Anish Kapoor alkototta 10 méter magas, 20 méter hosszú és 110 tonnás Cloud Gate (Felhő Kapu) névre keresztelt "krómbab"-ról.Laci | 2008.08.22. 23:47:19Technikai csodának tartom a kivitelezést (préselés, hegesztés, polírozás). Ez egy gigantikus kejfeljancsi. Nem hiszem, hogy rögzítve lenne a talajhoz, inkább hiszem, hogy a nagyobb súly az érintkezési pontokon van s ezért nem billen el.

Heavy Metán: a farfúvós művész
Johann Strauss Kék Duna keringőjének egyedi feldolgozása.
Egy interjú a művész úrral, valamint az oldala, ahol megvehető a cd-je. :D
És ha ez nem volt elég: még pár hivatásos "művész". :)bungle | 2009.05.14. 12:26:02Re-Peet küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=SFLw8aH-M2w
Szöveg: Kicsit a kiejtésén kell még csiszolnia, egyébként egész jó...

Érkezik a Far Cry mozi Uwe Boll "mestertől". ;)
|-=O=-| | 2009.03.10. 22:29:54IMDb: 2.7 :D
Hát hiába, Uwe Boll, szóval rossz már nem lehet. ;))))))))))))))))))))))
Legalább a grafika jó?!?
Már kinn van a dvdrip... meg az 1.4-es patch, állítólag sokat javít rajta! :DD

Pihentagyúak játéka. :)
AVIREX | 2008.08.21. 12:46:09ezmost húdejóbulivót.. kíváncsi lennék a horzsolásokra-zúzódásokra is..

Jesse van Dijk munkái
ismeretlen | 2008.08.21. 08:14:25erre miből jöttél rá? komolyan érdekelne, mert véginéztem a képeket, és olvastam is anno a művet, de a kettőt én nem tudtam összekombinálni.

Hány tevét ér a barátnőd? Itt megtudhatod! :)
(Az enyém: 71 teve, 1 kecske és 9 birka, várom egy sejk jelentkezését! ;))Vigyori | 2009.09.15. 17:08:2960 teves és 2 kecske.... hmmm hát lehetne jobb is :S

Animatus - Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.
Belkar | 2008.08.19. 17:05:54hehe ez jó :)

Szombathely városa augusztus 22-24-ig vissza varázsolódik a római korba! Aki ráér, és van ideje, annak ajánlom figyelmébe! Ökörsütés, langalló, fáklyás felvonulás, hastáncosok, koncertek, stb.!
(alul barna kis pontokon vannak infók!)babapiskóta | 2008.08.26. 15:39:59király volt esőben is...









