
Ha már abszolút nem tudnád hogyan oldd meg a problémáidat, kérj imát!
"Imacsoportunk imádkozni fog Önért és azért, hogy problémája gyorsan megoldódjon!"Laci | 2008.08.25. 23:08:15Az örmény egyházat nem látom, pedig az egyik legrégibb. Az "ateista" sem mindig radikálisan istentagadó. Vázlatnak jó.
Egy kis vízhiány még a legnagyobb arcokat is szorult helyzetbe hozhatja. Az izgalmas rövidfilm főszerepében Cserhalmi György, a rendező-operatőr párost pedig a Família Kft-ből ismerős Spáh-ikrek alkotják.M.agnus | 2008.08.23. 23:27:46Szerintem klassz kis produkció született, a vágással fényképezéssel, az apró kis vizuális jelekkel is meg vagyok elégedve. Elérte a célját nálam: megnevettetett, elszórakoztatott arra a 10 percre. A zene pedig külön feldobja. Remélem lesz több kisfilmjük is. A magam részéről sokkal jobban örülnék, ha a nagyobb filmek előtt a mozikban reklám és "boldogságos" narancssárga helyett (animációs) rövidfilmeket vetítenének. Akár ezt is.
itt az új Knigh Rider film. Mivel Amerikában sikeres volt, ezért az NBC televíziós csatorna megrendelte a sorozat folytatását, amelynek premierje szeptember 24-én lesz az Egyesült Államokban. A magyar rajongói oldal.Purple | 2008.08.24. 22:22:35szívemből szóltál :D
Vízen járni tanítja társait Billie, a nőstény delfin a nyugat-ausztrál partoknál. Billie húsz éve töltött rövid időt egy delfináriumban, ahol betegségeit kezelték, ott tanulhatta el a többiektől, hogyan kell farokkal a vízen járni. A tudósok szerint a Port River-i partoknál kialakulóban van egy "vízen járó kultúra" a delfinek közt.sparkey6 | 2008.08.24. 14:59:06Viszlát és kösz a halakat!

David MeShow és az ő egyszemélyes zenekara!
Már volt régebben is Zene Izén.Yvette | 2008.08.25. 17:03:36Nagyonjó!!

Csinálj japán írásjelekből figurákat, vagy csak nézelődj a galériában.
margitteember | 2008.08.24. 21:06:40http://fontpark.morisawa.co.jp/permalink?id=0hv46ext70uykwb
Ezt nézzétek! ROHADT JÓ!!!!!

Nem vágom ki volt, de én is kibérelném egy ilyen élményautózásra azt a motorost... :)
ANDor | 2008.08.23. 16:54:19ez egy szar....

Íme a tökéletes kezdőlap mindannyiunk böngészőjébe, hogy szebben induljon a napunk!
Bakkecske | 2008.08.23. 13:49:01Nekem is énekel de nem geniust ír!:-(

A Norvég Királyi Őrség lovagjává ütöttek egy skót pingvint.
Nils Olav, a híres királypingvin a norvég király, ötödik Harald engedélyével mostantól nemcsak kabalája, de vezérezredese is testőrségének. Nils Olav 1970-ben lett először a gárda tiszteletbeli tagja, amikor egy fiatal hadnagy Nils Egelien meglátta az állatkertben, megszerette és őrvezetővé nevezte ki. Az a pingvin a nyolcvanas években meghalt, így a norvégok egy fiatal állatot kiáltottak ki az új Nils Olavnak. A pingvin azóta számos kitüntetést kapott és négy szobrot is emeltek a tiszteletére.godzsy | 2008.08.21. 23:57:24Ez a Batman 126 forgatása... "Pingvin visszatér" alcímmel. xD
deVito hol maradt? :D

A Chand Baori Indiában









