
Damien Walters 2011 Official Showreel
Aki még nem látta, érdemes megnézni Damien eddigi szerepléseit a Sport Izén.Isa | 2011.11.14. 09:28:39Nagyon ügyes! Biztos tudna mesélni róla milyen baleseteket élt át, mire begyakrolta az ugrásait.
Mennyei fellebbezés - tanulságos animációs rövidfilm emberségről, a bennünk lakó angyalról és ördögről, a hálátlanságról és a megbocsátásról.brier | 2011.11.12. 08:18:48hát haláli a vége XD
jol megcsinálták!!

11-11-11

The Darwin Beer Can Regatta - sörösdobozokból épített hajók versenye
15 milliárdnyi tokaji a faluszélen
Nem hogy egy szakasz kommandós, de egy nyugalmazott könyvtárosból lett wannabe biztonsági őrt sem látni a vidéken, a pinceajtó pedig távolról sem emlékeztet a svájci bankok páncélszekrényein lévő darabhoz. Riasztó azért van, egy közeli villanypózna tetejére szerelve és éppen olyan, mint minden sarki kisbolton.Lacpas | 2011.11.09. 12:32:31lesifotos_szh 2011.11.01. 09:01:30
És egyszer találnak egy cetlit a II. Világháború végéről: "Három palackba halálos mérget fecskendeztem Hans"
És b*hatják az egészet...

Burrito fétis - na, megjött mindenkinek az étvágya? ;)
morcos | 2011.11.07. 00:23:17Iszonyú beteg világban élünk.

Mi sül ki abból, ha "keresztezzük" Salvador Dalít Walt Disney-vel? Egy lenyűgöző animáció! :)
spider86 | 2011.11.03. 21:12:44nem mondanám magamról, hogy minden szabad percem a képtárakban töltöm, de mint laikus Dali a kedvencem...

Amikor semmi sem jön össze... :)
Alpha Ego | 2011.11.04. 22:44:26Oh, my fuckin' God, ez nagyon ott van!

Halálra eteti a fiait
CRaPtRaSH | 2011.10.27. 21:06:53hát, eddig még nem, de most hogy mondod, elég fura lennél egy ekkora pasival :D
Hétmilliárdan leszünk a hét végére. 40 év alatt duplájára nőtt az emberiség. Szerintetek mennyi embert bír még el a Föld?
Sir David Attenborough szerint ha nem sikerül 8 milliárd körül visszafordítani a világ népességének növekedését, akkor a Föld pusztulásra van ítélve.









