
Egy nagyon jó kijutós játék
Spion0025 | 2007.06.12. 20:30:31Sracok az anyjáért nem akarja ez használni az a mocskos érmét? :(
Újabb kijutós (pontosabban most bejutós) játék
VeeCa | 2012.11.22. 08:46:22Letölteni nem lehet?

Megint egy kijutós játék
mámor | 2007.06.16. 17:07:28üdv,
azaz elem nekem csúnyán elbújt :D az volt a legnehezebb..kösszi a komment,
Mimis, grat neked ;)

Élő akasztófa!
Kicsit morbid.bungle | 2008.11.11. 14:06:48Köszi, módosítottam a linket.

Szokásos kijutós játék, szokásos fejtöréssel, és mindez eleinte a sötétben :)
csildi | 2007.06.19. 14:48:28Elég egyszerű, de jó. A gyengébbek kedvéért itt a megoldás. Bár sztem ezeknek a játékoknak az a lényege, hogy mi találjuk meg a tárgyakat és egyedűl jussunk ki, elvégre csak akkor van elismerés.
1; Menyj arra az oldalra, ahol az ablak van. Melette a falba van egy kis "vájat" (lyuk), amiben van egy villanykörte, katt rá.
2;Forogj egyet és az óra melett lóg egy zsinor.Fogdd meg a vill.körtét, katt a zsinorra és lesz pilácsod!
3;Maradsz ahol vagy.Az asztaln van egy fekete kazetta.Katt rá, majd fogd meg és rakd bele a magnóba.A magnón lévő piros kis izét fogd meg és húzzd felfele. A zene annyira hangos lesz, h elkezdni rezegtetni az asztalt és a magnó mögűl kiesik egy zseblámpa.Ha nem akarod hallgatni azt a csodá zenét akkor húzzd le teljesen a piros kis bizgentyűt! :)
4;Rakd el a zseblámpát.
5;Fordulj egyet.Egy teljesen sötté falat látsz, amin talán egyplakátféleség kivehető. Fogdd meg a zseblámpát és a fal jobb alsó sarkába világíts vele.Találni fogsz egy kapcsolót ami a földből jön fel a falra (legalábbis így látszik) arra katt és lesz fény.
6;A falon található plakátlapokra addig kattingass ameddig csak engedi ( ameddig nem változik át a kurzor kézről nyilra).
7;Jegyezd meg a dátumot, mert ez lesz a kódod majd, h megtaláld a kulcsot. (12 2006).
8;Mennyj vissza az ablakos falra. A falon van egy könyvespolc a rajta lévő hangfalra katt majd ledőlnek a könyvek és egy kis ládika jelenik meg, amin számok vannak (00:00:00) ide kell beütni azt a számsorozatot amit a plakáton láttál(12.10.06).
9;Ha jó számokat ütöttél be, akkor kinyilik a kisrublika és egy kjulcs lesz benne.
10;Mennyj vissza az ajtóhoz és nyisd ki.
Eddig jutottam el.Hogy ez-e a vége vagy sem, fogalmam sincs.Az idő ugyan úgy megy tovább szóval elképzehetőnek tartom, hogy van folytatása.

Az egyik legjobb ninjás flash játék...
Führer | 2007.10.25. 08:21:36Hogyan töltöm le?

Egy korrekt kijutós játék sorozat első részének extended továbbfejlesztett verziója. Nem is olyan egyszerű így elsőre! :)
Mimis | 2007.06.08. 07:37:116-os hozzászólásban leírtam egyszer, az a baj, hogy itt nemtudod rendesen elnevezni a szobákat, úgyhogy olyanra sikerült. :)

Őrült katicák - ennél idegesítőbb játékot nem találtam... :D
bandyka | 2007.05.15. 21:24:24milyen kucukót mond vagy mit???:D
Egy jó kis 20 szintes gémizé, ami olyan mintha 20 darab különálló szobából kijutós játék lenne, csak egy jó történettel egymás mögé fűzve.Mo | 2008.01.27. 00:36:03ha még valaki játszik vele, itt a végigjátszás, ha érdekel is valakit :)
http://gamewalkthrough.blogspot.com/2006/12/motas-walkthrough.html

Az Angry German Kid legújabb feldolgozása, ezúttal Counter Strike-ozik.
Én konkrétan lefordultam a székről a röhögéstől. :)Laci | 2007.05.13. 00:36:00Most hasra fogsz esni! Nekem saját időgépem van. Úgy hívják: Lacika. Valahányszor megkérdezi: "Apu, ez hogy van?" mindég visszarepülök az időben. Néha száz, néha több ezer évet.









