
Macskaálló sütipajzs
Nusihusi | 2010.07.21. 19:04:46A macskák sosem adják föl;)
A Universal Pictures bemutatta a Devil előzetesét, amely történetének nem más az értelmi szerzője, mint M. Night Shyamalan (az utóbbi időkben készített hülyeségei után talán még van remény? b.) A rendező ötletét Brian Nelson írta forgatókönyvé (akkor talán van - b.), és a REC amerikai változatáért, a Quarantineért felelős Dowdle testvérek rendezték. A történet egy néhány egyszerű, hétköznapi emberről szól, akik beszállnak a liftbe, de az megáll és nagyon furcsa dolgok kezdenek el történni odabent. Az öt személy közül valaki nem az, aminek látszik. Azt hiszem ez egy nagyon érdekes film lesz. Egy kevés helyszínen - gyakorlatilag a liftben - játszódó, a karakterekre összpontosító misztikus történet... Ebből még lehet valami és biztosra veszem, hogy tartogat néhány meglepetést is azt a bizonyos személyt illetően.zodiac | 2010.07.20. 21:02:18Lehet elírták a címet, nem is devil, hanem debil.

Szegény kutya, vajon mi történhetett vele? ;)
lb7 | 2010.07.19. 09:08:03imádnivaló
Amikor a fagyi visszanyal. Gyurcsány törvényjavaslatot nyújtott be annak érdekében, hogy Orbán képét kifüggesszék a közhivatalokba és eltávolítását büntessék.republic666 | 2010.07.08. 21:21:05"A barátom rég nem láttam már,
pedig érte tényleg nagyon kár,
megőrült, és politizálni kezdett.
Az egyik zászló alá állt,
süketté, elvakulttá vált,
nagyon sok jó barátot vesztett.
Nehéz elhinni,
hogy ez már csak így megy,
hogy minden mindegy...
Ha én szél lehetnék, akkor lennék boldog,
ha soha semmi zászlót nem lobogtatnék,
a sok szélkakas meg elszédülne tőlem,
mikor váratlanul visszafordulnék.
Ha én szél lehetnék, hűteném a várost,
soha nem fütyülnék harcias zenét.
Néha úgy söpörnék végig minden utcán,
hogy attól eltűnjön a színről a sok szemét."-KFT

Pioneer One - az első "torrent-sorozat".
Tooni | 2012.01.13. 20:41:07Van valaki esetleg amerikában aki meg tudná mondani, hogy az eddig menetrendszerint érkező Sons of Guns legutolsó epizódja (S03E06)Ted Nugenttel a Discovery Channelről miért nincs még meg egyik nagyobb torrenten sem?? Kezd...kezd elhatalmasodni rajtam a pánik...meg az elvonási tünetek.
"Pózolj az általad lelőtt kutyákkal!" - van aki arra veri, hogy védtelen négylábúakat tehetett el láb alól. Mára már törölte magát iWiW-ről a büszkélkedő állatgyilkos.BullFrog88 | 2010.07.04. 18:24:41http://www.napiszar.com/kepek/2010/07/03/facebook-one-shot-one-hit/
A napiszar talált még egyet....

Torna "szülcsi felcsiknek". ;)
BusKeyCome | 2010.06.30. 14:04:20Ja, nagyon ráérnek ezek a jenki feleségek.

Torrentrazzia, szerverlefoglalások, kalózkodás... ez a mai napi izés téma.
Ha valaki nem unná még a Hitleres videókat (bár már 2 hete beírtuk ide).
Épület fétis?
JoinR | 2010.06.30. 13:29:02Nagyon súlyos mindkét arc :D

Röfi barátunk szemmel láthatóan Szintiboy babérjaira tör. :)
Nas | 2010.06.27. 19:53:45Ezek a törpegyesznók nagyon nagy arcok. :D Egy kis kajáért mi mindenre képesek...
Amúgy ez szerintem mindent visz állatgyerekes cukisági verseny terén:
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=10902









