
"Hé, te nagy dagi denevér, figyelj már rám..." :D

TreT, a parkour kutya. :)

Mai napi cukizé: cukorborsó álmodik. :)
Tooni | 2010.10.28. 11:36:54... és ész az izés téma. :S

Emberbendő vs. kutyabendő
Szerintetek ki győz a gyorsasági evés versenyben?bubi66 | 2010.10.15. 09:04:18Nekem kis testű kutyám van , de az ő szájában is 1 mp alatt eltűnik a szelet parizer ....( meg utána vissza is kerül , valamit bezabált ... vagy talán attól , hogy a fenyő teraszburkolóra kent lenolajat mind egy szálig lenyalogatta ???? )

Gangsta kutyák
Németh István | 2010.11.11. 07:08:36LOL

Jesse trükkjei
bungle | 2011.09.27. 11:41:31Ez se igazi kutya, messze van a 40 kilótól... meg látszik tanítani se lehet. ;D

Félig kutya, félig pulyka. ;)
lb7 | 2010.10.06. 07:24:02Jajj de jót mosolyogtam így korán reggel ^^

Vigyázz... kész... ESZIK!
tjunior | 2010.09.24. 11:08:22ezek szerintem angol rókakopók, gyönyörűek, imádom a hangjukat is :)

Nem jól tanították a kutyát. Nem hozta vissza... :)

De kutyául nézel ma ki!
nellcsy | 2010.09.11. 15:35:16Idióták.... :/










http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=105231