
Swing Wing
A 60-as években ilyen "remek" játékok voltak (?) :)))Slarioux | 2007.08.09. 21:43:07Én még mindig nem tudok betelni vele....beszarok...KELL NEKEM EGY ILYEN!!:DDDDD
A "Vadász János Tolerance Budapest" képet választottuk ki az ize.hu pályázat nyerteseként. Gratulálunk a beküldőnek, Krisztiánnak, akit értesítettünk, hogy átadhassuk a nyereményét, egy játékfegyvert. Reméljük soha nem kell használnia!dude | 2007.10.05. 12:30:57Ez az, akkor lőjük le őket!

Vadász Jánosról biztos hallott már mindenki, aki nem kómában töltötte szabadidejét az elmúlt napokban. Most egy kis kreatív feladatra invitálunk Titeket: elő a grafikai programokkal és készítsetek minél humorosabb, elborultabb képeket a témában (képet pl. találtok >itt<) és küldjétek el >nekünk<.
A képeket folyamatosan felrakjuk az oldalra (fenti képre katt!), a legjobb alkotó jutalma meg mi más lehetne, mint egy játékpisztoly! :)DD | 2007.08.05. 14:36:24pár napig nem voltam itthon, csináltam egy jót is :D

Orosz vízi játékok ;)
Balázs | 2007.07.27. 18:00:52ennél komolyabb téma nem kell emberek:))

Van pár felesleges, kinőtt matchbox játékod? Itt egy lehetséges megoldás a felhasználásukra... :)
Seraf | 2007.07.19. 10:24:56Hmm Hmm, nem is rossz xD

Amikor a hárfa játékos bekeményít... ;)
dilidoki12 | 2007.11.13. 18:56:03ez jó!

Summer Redneck Games - remek játék parasztoknak ;)
Balázs | 2007.07.16. 14:25:29hát igen....amerika szégyenei

Szédületes játék, természetesen megint a japcsiktól... :)))
cica-bi | 2007.07.26. 15:21:03én is:):)

Snowman Salvage - egy igazi nyári..izé..téli hóemberépítős játék :)
Hullamosó | 2007.07.10. 18:15:48Boldog karácsonyt!!!!!! XD

Egy kis feszültség levezetés... Mélyen együttérzek a játék kitalálójával!
levi | 2008.04.16. 12:50:43hogyhogy nem töri el a kezét a képernyőnél?









