
Single Gaydies (avagy kiskancsók)
Ency | 2009.03.12. 08:15:38ja, és itt a link annak, aki megnézné: http://www.youtube.com/watch?v=RnDbV1dsVbk
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az átlátszó fejű mélytengeri hal (Macropinna microstoma). :)
Wicked | 2009.02.26. 19:14:26Nekem van ilyen a mélytengeri akváriumomban, csak nem találom.

Mi a véleményetek a trilógiákról? Melyik a kedvenc, melyik folytatása hogy tetszett?
Darkshade | 2009.03.03. 17:19:06Szerintem
Keresztapa, Alien : nem értem a 3-at miért húzták le annyira.
Die-Hard: Szerintem jó egyforma a 3 rész, de semmivel sem gyöngébb a 3.-ik, 4.-ik már más kérdés, de pár fokkal gyengébb.
Indiana Jones: 1. legjobb, de másodiknál jobb 3.-ik. A 4 már nem üti meg az értékelhető mércét.
Vissza a jövőbe: Nincs ekkora különbség.
Többi oké

Madonna és az ő csodás szája amiből azok a gyönyörű hangok jönnek. ;)
Mr.T. | 2009.02.23. 12:39:55Bazz akkora fasz vagyok h ezeket nem küldöm be... :( áhh kurva hétfő. Nem lehetne törölni a naptárból??

A 2009-es Oscar gálát hazai idő szerint hajnalban, 2 órakor kezdték meg. Egyaránt kerültek meglepő és várható alkotások a díjhoz.
bungle | 2009.02.24. 10:37:11cancer1 küldte:
Oscars 2009 Winners in Pictures
http://freshpics.blogspot.com/2009/02/oscars-2009-winners-in-pictures.html

Az Esti Showder japán megfelelője. Hát nem szimpatikusabb az ottani műsorvezető? :D
TeamCo. | 2009.02.21. 20:01:45EEEEZ mekkora naaagy. nagyon atom.

Szexi fehérneműk - egy bébz post nem csak férfiaknak. ;)
TeeJay | 2009.02.21. 22:29:26hát én meg az összesbe szívesen látnék pár csajt :)
főleg a nyitott rucikba :D

A ratyibirodalom visszavág.
Balázs | 2009.02.19. 21:39:27úgyis csak klónok:P

A pesti prosti... :D
Csaba29 | 2009.02.23. 13:53:32Vagy van meg jobb oldal ahova feltehetned az orosz kollegákkal nem mindig olyan konnyű a szóértés.az oldal: www.rutube.ru, de ha nem tudsz oroszul hasznalj webforditót: http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=ru&u=http://rutube.ru.

Euróvíziós botrány: Hans Blomberg német műsorvezető nézők millióinak szeme láttára élőben simogatta csinos társának a mellét.
Fireblade1000 | 2009.02.18. 18:49:54olyan volt, mint 1 beállított jelenet. műbalhé









