
Meggyilkoltak, feldaraboltak és megettek egy 16 éves orosz lányt.
benedictous | 2010.04.16. 21:04:24Ilyenkor mi lenne a helyes döntés? Őszintén, megölni őket és aki megöli az is gyilkos lesz ez elég nehéz döntés..
Készüljetek a zombi apokalipszisre!
Kockák körében biztos kelendő lesz a termék. :DDavek | 2010.04.05. 16:00:13Seggrespricces T-vírus, faja. xD

Ismeritek a Nickelodeon csatornát? Ha nem, akkor most már igen. ;)
A lényeg, hogy ez egy gyerekeknek szóló csatorna. Régebben mesék mentek rajta, de mióta a Disney elkezdte gyártani a sz**jait, azóta azokat is vetítik.
A csatorna akkorára nőtte magát, hogy jó pár éve megrendezi a kölyökválasz című díjátadó gálájukat, ahol különböző kategóriákban osztanak ki díjakat. Mint a normális díjaknál, csak itt van ám még "legcukibb kategória" is, gyerekeket is sűrűbben jelölnek, és még Miley Cyrusnak is van esélye díjat nyerni.Szemjuel | 2010.03.31. 09:08:21enyhe irónia volt benne, pont azért amit a végén írtál :D

Türelmes természetfilmesek: 1 perces jelenet, amely elkészítése 2 évig tartott.
cdegux | 2010.03.26. 13:18:10baró

Ütős videó a szomorú valóságról: Magyarország számokban 2002-2010.
Ezek 'a mi éveink'.Purple | 2010.03.20. 07:16:41most már igen :D remélem tényleg nem volt komoly. addig csak röhejes volt, most vicces :D
Az Ördögtorony (Devils Tower) Wyoming északkeleti részén található. Tudósok szerint egy ősi vulkán magja, amely hosszú évmilliókon keresztül volt kitéve az eróziónak és a Belle Fourche folyó sodrának. Ismerős lehet a Harmadik Típusú Találkozások című filmből is, ahol a torony a félelmetes anyahajó leszállóhelyeként szerepelt. Egy ősi Kiowa indián legenda szerint a torony akkor keletkezett, amikor egy felbőszült medve üldözni kezdett hét kislányt. A történet szerint a kislányok menekülőben felugrottak egy alacsony sziklára, mely nőni kezdett, és olyan magas lett, hogy a vadállat már nem érhette el őket. A torony oldalán a medve karmainak nyomai láthatók.eol | 2010.03.09. 14:26:17A mászás élményén kívül nem nagyon érdemes megmászni ezt a hegyet, alulról sokkal szebb, mint a kilátás fentről.
30 000 darabos LEGO űrhajó (Star Wars Droidvezérlő)
A valaha látott egyik legbonyolultabb építmény elkészítése 2 évet vett igénybe. A végeredmény leírhatatlan, ezt látni kell!bungle | 2010.03.25. 00:18:00Kov küldte:
URL: http://www.radikalmod.hu/index.php?p=5&x=ne&y=4835
Szöveg: "LEGO Lázadó fregatt!
Újabb Star Wars ihletésű szörnyeteg a legkedveltebb építőkockákból. LEGO Lázadó fregatt
Elöljáróban csak annyit, hogy igen méretes darab, szám szerint 137 cm hosszú!"

XXS-es óvszer 12-14 éveseknek
zotyabá | 2010.03.08. 20:47:44Ezt nem értem, /a kézről ítélve/ egy néger kínál a sárgáknak, vagy kistücsköknek óvszert?

Jovit Baldivino, a fülöp-szigeteki Csillag születik 16 éves felfedezettje.
lacc123 | 2010.03.08. 00:14:20köszi megtaláltam, ha valakit érdekel: http://www.youtube.com/watch?v=rj__jhmPMgI

Ahhoz is fáradt vagy, hogy a szádhoz emeld a kaját? Itt a megoldás! :D
plantek | 2010.03.06. 16:50:44ADNAK HOZZÁ AJÁNDÉKBA 2 LITER TEJET??????? Hát összetojom magam, mingyá megyek és megveszem...









