
Ennek a számnak sem agyalhattak sokat a szövegén
Büntizének viszont tökéletes.
Kéne 10 percnyi csend?
Akkor hallgasd meg Samir Mezrahi "számát", ami konkrétan 10 percnyi csend. A Despacito-nál szerintem klasszisokkal jobb.sapkabarna | 2017.08.16. 21:23:24(Egyéb hasonló próbálkozások mellett) pl. Frank Zappa 1979-es csendlemeze után nem tartom túl eredetinek. És akkor még örüljön, ha Zappa kiadója nem pereli szénné a "zene" ellopásáért.

Nehezen hihető, de ez a videó tényleg teljes egészében számítógépes grafika

A WNTS, akiknek a köszmédiát köszönhetjük, új számmal jelentkezett

Ha egy híresség veszi át a mobilod felett a hatalmat, sok jóra ne számíts!
Főleg akkor ne, ha az a bizonyos híresség olyan hülye, mint T. J. Miller.
A mai büntinket a Linkin Park Numb c. számának perui verziója adja

Megtudod számolni, hogy te hányszor törnéd el a lábad a világ legnagyobb parkour pályáján?
Jaca | 2017.06.10. 09:52:26Régen sokkal nagyobb becsületük volt a parkőröknek, és azok nem is ugráltak össze-vissza. Viszont a rendre vigyáztak.

Egészen hipnotikus ez a 4000 Google fotóból összeálló Föld körüli utazás a Caravan Palace Midnight c. számára.

A Samurai-age megoldja, hogy kis-kedvencedből menő szamuráj legyen

Tudom, hogy egy megrendezett showműsor ez az "életveszélyeztetés"
De akkor is halálian izgi, ennek a szabadulóművésznek a száma.










Víz, napfény, gondtalanság, bikinis csajok.
Ettől függetlenül simán van indokolatlanul túlmajmolt majkakörtisz, vagy buraikrisztián szintű a zene, a szöveg és a klip is.
Nem lesz ez a kedvenc számom, de a büntitől sztem messze van.
Bünti kell? Akkor ezt a szövegvilágot és mondanivalót oszd be,
6,5 millió megtekintés, ez oszt aztán sokkal jobb, mi?
https://www.youtube.com/watch?v=vLg6QChJICc