
Engedjétek meg, hogy bemutassam kedves barátaim hétfőn megjelent első EP-jét, a September Kills-t, amit az együttes oldalán meg is hallgathattok. Az At Night I Fly zenekart a magyar progresszív zenei színtér elismert szereplői alkotják: Bátky „BZ" Zoltán énekes (Stonehenge, Wendigo, After Crying), Horváth András Ádám gitáros (Dreyelands, After Crying), Nagygyörgy Gábor dobos (K3) és Hegyaljai-Boros Zoltán basszer.

Csak egy kis finn-magyar nyelvrokonság a Turmion Kätilöt előadásában! :D

Tudja mitől döglik a béb. ;D
Rozsdi | 2012.07.17. 05:25:18a Metallica jótékony hatása :)

Juliet „híres” számának feldolgozása :)
szecskamester | 2012.04.18. 15:52:35Nagyon tetszik! Főleg 0:40-től :D

Emlékeztek még Juliet -re? Itt a kihívója! :D
adi226 | 2012.04.17. 10:37:09Szerintem a kis srác jobban tolja.

Él(v)mény!
brier | 2012.04.05. 11:04:33ö volt a gitáros:)

Heavy Metal szobafestés
Tooni | 2012.04.09. 10:32:37Lenni tojás?

Széttépem a plüssmacit!
ismeretlen | 2012.04.18. 08:04:54na legalább valami újat hozott a zenébe. Szerintem nagyon illik az ilyen zenékhez az ilyen hang. Volt az a japán bébimetál zenekar, ugye van a tatu-rammstein mixek, valahogy a nyávogós csaj hang nagyon össze tud illeni a rockkal, vagy metál vagy mi ez amúgy.
Nekem tetszik.

Paraszt sci-fi, elég izés?
MADve | 2011.11.07. 17:14:22http://www.deviantart.com/download/158542746/All_glory_to_the_Hypnotoad_by_JanSzpakowski.png

Ma a japán Babymetal-lal büntetünk...
Erunder | 2016.04.29. 09:33:23Még ma is gyártják az új számokat. Ez a Karate. Lehet velem van a baj, de nekem tetszik. :)
https://www.youtube.com/watch?v=GvD3CHA48pA










http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=8053