
Egy szárnnyal landolás jól.
mephistto | 2008.11.01. 02:04:32hát már ott feltünt, ahogy stabilizálta levegőben a repülést ami nagy gépeknél nem lehetséges :D, de a lényeg, mikor közelített a kamerás felé, valahogy mindvégig ugyanakkroa volt a téma a képen tehát a kamerásnak profin kellett lezoomolnia mindvégig ugyanakkorába ntartani a gépet ami szinte lehetetlen :D de a végén természetesen az egyszerű szemeknek is leesik, hogy fake :)
Légzsák gyalogosoknak. Japánból.
kKNd | 2008.09.25. 23:13:44Azért... volt pár balul sikerült kísérlet a cucc tesztelése közben, ha a krapek arcára nézek.
2008. október 25.-én, a radikalmod online magazin szervezésében, megrendezésre kerül a mod-tech HALL 2008, hazánk hetedik számítógépes PC modding versenye. Ha a moddingoló rovat lelkes olvasója vagy, ott a helyed, hiszen élőben rengeteg extrém módon átalakított számítógépet tekinthetsz meg illetve akár nevezhetsz is a versenyre módosított gépeddel. A kiállításon élő modding is lesz, a részletekről további infó az oldalon.
Airbrush festett kocsik találkozója Oroszországban
kszaten | 2009.01.24. 12:56:50úúúúúúúúú igy elrontani jó kis x5-öst de a kép nagyon gyönyörü csak nem egy ilyen autóra csináltam volna hanem egy veterán kocsira azon már odabaszna :D

Portal beütésű, airsoft tornádó gránát bemutató. Viharvadász barátunk kedvence lehetne.
Lex | 2008.06.26. 12:26:20hát azért jól jönne egy ilyen :D amúgy én is airsoftozok
Légzsák a gyalogosok védelmére. Kiváncsi vagyok közületek hányan lennének hajlandóak egy kis plusz pénzt fizetni ezért autóvásárláskor... (Bízzunk benne, hogy kötelező lesz mint a katalizátor. ;))Lex | 2008.06.26. 12:42:53bocs, igaz hogy tökre egyértelmű volt :D fáradt voltam na :D

Művészi körömfestés jól.
Chamy | 2008.05.26. 15:03:20Mármint nem naplamentéset, csak ezzel a technikával. :)

Valakiknek már megint nagyon sok ideje volt! :)
Blu oldalát is érdemes megnézni!microlab | 2010.02.01. 10:20:47nagyon profi! zseniális! azért nemcsak szabad idő kell hozzá!

Csocsó XXL - 2 focicsapatnak (22 személynek).
Schabee | 2008.05.10. 10:44:47eljut itt a labda a kapuig ha mindegyik játékos játszik?
vagy aki gólt ló autómatikusan nyer is?
A dj robot ( amit nem nagyon kommentáltatok :P) után a festo bemutatja, az Air Jelly névre keresztelt lebegő izéjét. Bár nem tudom mire jó, de egész jól néz ki. :)
Hivatalos oldal!Purple | 2008.05.04. 22:02:52hűha téged akkor az nagyon kiborított úgy látom :DD









