
A képen látható szomorkodó kutyus Tommy. Gazdája temetése óta részt vesz a templomi szertartásokon várva, hogy szeretett gazdija hátha visszatér.
Hasonló történet Hacsikó-ról, aki elmondások szerint 9 évig várta az állomáson az elhunyt gazdáját.lilaflexninja | 2014.02.24. 12:25:55Semmi gond, majd szólok a macskádnak!
Macskaszőr TECHNOOO
1b0r90 | 2014.02.21. 20:37:10Egy kicsit átdolgozott verzió :D
https://www.youtube.com/watch?v=M5xLVZpOcms

Megérkezett a megoldás korunk népbetegségére! ;)
bungle | 2016.04.10. 10:06:50http://index.hu/tech/cellanaplo/2016/04/10/zombiva_valtak_a_svedek_a_mobilozastol/

A látogatók arcképét tükröző 3D-s kivetítő az idei téli olimpia egyik látványossága Szocsiban.
BusKeyCome | 2014.02.21. 20:40:29Hatalmas! Pont ma láttam a facebook-on. Besírtam rajta. :D
Egyébként a Szigetről készült egy hasonló videóösszeállítás, bár ott régi természetfilmekből vették át a szöveget, de az is ütős volt. :)
http://www.youtube.com/watch?v=waMghH2lgRI

„Rejtélyes vízi szörnnyel küzdöttek meg a székesfehérvári rendőrök”
palinkaman | 2014.02.19. 20:01:28Mobi(l)dik.

Az amerikai származású Mike megmutatja, miért imádja Budapestet. :)
Nas | 2014.02.19. 21:33:38Egy idegen várost könnyebb felhőtlenül szeretni, mint amiben mondjuk felnőtt az ember. Akkor látod a múltját, a hibáit, a tökéletlenségeit is, és mivel a tiédnek érzed, jobban idegesítenek.

Mai cukizé: Bolyhoska és Csivi

Jó lesz nekünk, ha Kína épít magyar vasutat?
Dollármilliárdokkal dobálózik Kína, ha a régiónkat illető infrastrukturális beruházásokról van szó. Orbán Viktor pedig szívesen venné, ha Kína részt venne a közép-európai térség fejlesztésében, mivel szerinte az Európai Unió kiszállt a térség infrastrukturális beruházásainak finanszírozásából. A kínai pénz ugyanakkor nem helyettesítheti egy az egyben az uniós pénzeket, ráadásul kérdéses az is, hogy érdemes-e a kísérleti nyúl pozíciójába kerülnünk.Tooni | 2014.02.16. 16:39:59http://a.te.ervelesi.hibad.hu/hamis-okozat
"Magyarország létezik jogi személyként, tehát az parancsol neki, aki bejegyezte vagy akinél bejegyezték."

Itt az újabb kívánság a Viszony.hu-tól... Karácsony után Valentin-napra is üzentek valamit. Lehet, hogy ez már szokásukká válik?
bungle | 2015.01.08. 23:54:53http://velvet.hu/randi/2014/12/25/ha_megcsal_legalabb_titkolja_jol/
Feleségnek gravírozott toll, szeretőnek nyaklánc...

Megvalósítás - Kvantum Radar 2013 (magyar kísérlet)
Már volt erről szó az Izé-n kb. 3 éve, most itt egy friss videó és egy cikk is arról, hol tart a megvalósítás. Lehet, hogy hülyeség és sosem lesz működőképes, de ha mégis, akkor egy „kicsit” másképp kell majd gondolkodnunk a térről és időről. Részletesen elemzik a - vélt, remélt, vagy elképzelt? - működési elvet, szóval, ha valaki nagyon ért a kvantumfizikához, az ne habozzon megosztani a véleményét! ;)
Ja igen, és mindez itt, Magyarországon zajlik, elvileg 4-5 éven belül lehet eredmény (legalábbis ezt ígérik a készítők).
Mi a véleményetek?









