
"Aludj csak, én
álmodommosdatlak." :)brier | 2011.01.25. 16:39:42nem ezt akartam kihozni belöle de tényleg aranyos mind2, csak azért erösebb a kuty mert nem vagyok macskás ennyi :) de tényleg nem akarok magamra haragitani senkit aki szereti a cicákat :D
Spike és az ő (szegény) új kutyája.
Az erre az alkalomra koreografált örömtánc 1:22-től. :Dzeshka | 2011.01.31. 09:23:48aki neki adta annak is el kéne törni a kezét. ilyennek semmilyen élőlény nem való...

Amelyik oroszlán ugat, az nem harap!? ;)

Szerintem megvan benne az (Re)X-Faktor. ;)
Revanor | 2011.01.11. 22:10:14Pont olyan beleéléssel csinálja mint Little Richard.

Szabadfogású birkózás egy macsek és egy "pók" között. :)
(A cica nem nagyon találja a fogást a pókon. :D)Nusihusi | 2011.01.09. 16:56:41Elsőre azt hittem, hogy élő pók:D

"Ezek a szemétláda emberek még karácsonykor is mennyit szemetelnek..." ;)
zizi | 2010.12.23. 10:52:04Nem is kutya! Földönkívüli rabszolga! :)
Én szívesen foglalkoztatnám! XD

Állati jó dekoltázsok :)
piton78 | 2011.01.05. 12:44:49cicvarek

Kicsit még tökéletesítenie kell a technikát, hogy profi shiatsu masszőr legyen belőle, de jó úton halad ez a jópofa corgi. :)
Macska változatban is kapható, felárért akár erotikus cicamasszázs is. ;)bungle | 2011.03.04. 20:53:00www.funpic.hu/hu/kategoriak/kutyak/39180_kep
Bal oldali a forever alone corgi. :D

2 "kutyatrükk" 1 postban:
dude | 2010.12.13. 22:24:20A második meg feka.

Kutymacs hangszórók - az idei év "leghasznosabb" ajándéka. ;)
brier | 2010.12.10. 09:12:22tényleg jol néz ki de minek???? megint egy haszontalan hülyeség, de ha a gyerekem ilyet kérne lehet megveszem neki :) amugy nagyon szépen meg van csinálva nem valami gagyi plüss hanem látszik hogy igényesebb, nagyon aranyos :)))









