
Pucca-s gémizé
Skylynx | 2007.04.11. 21:44:53Hát.. az anim összemérhetetlenül jobb...
Szökés Rhetundo szigetéről - kattintgatós gémizé
Szmiri | 2007.04.08. 17:33:23végigcsináltam xD
12. ugy ahogy mondtam.
13. a középen lévő jobbra mutató nyilat megnyomni amikor a plató végére értél.
14. hm itt használd a visszafordítókat, asszem egy elég az elején.
15. katt a repülőn lévő céltáblára:)
the end

GeneRallys bajnokság indult. Aki szereti a GeneRallyt, annak itt a helye.
Masakari | 2007.04.03. 19:07:36ja kiv leszek én is a többiek eredményére...(ez már kb a határ idő sztem ennél jobb nem nagyon lehet csak 1 picivel:P^^)

Az Enneagram egy személyiségtipológia, amely 9 személyiségtípust karakterizál (innen a neve is: ennea (gör.) = kilenc, gramma = ábra, garfika).
Laretta | 2010.10.09. 20:04:15Ötös, vagyis megfigyelő :)

Várom már az időt, amikor az agyammal tudok gépelni... lehet, hogy nincs is messze?
wtf | 2007.03.12. 21:19:53http://www.youtube.com/watch?v=YxMux4uEkLI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YxMux4uEkLI
Volt szerencsém Las Vegasban megnézni Peter Lik galériáit. Gondoltam veszek pár képet, egész jól néztek ki nagyban, de mikor elárulták, hogy 5.000-200.000$-ért árulják őket, majdnem félrenyeltem (ennyit azért nem nyertem, hehe)... Asszem ennyiből eljutok ezekre a helyekre és még egy profi gép is belefér... ;)bungle | 2015.07.12. 11:41:39www.lik.com/news/newsarticle57/
A Phantom c. fotója 6,5M dollárért kelt el, ezzel világrekordot döntött (megdöntve a 4,3M dollárért megvásárol Rhein II árát: www.ize.hu/comments.php?post_id=19862). Ja, és még Peter Lik 2 másik képét is megvették potom 2,4M ill. 1.1M dodóért.

Síelős-trükközős-nagyot-ugrós gémizé...
Jozef7 | 2008.07.22. 08:50:14ez jóóóóóóóó

Vonatos lövöldözős gémizé
tomahawk | 2007.11.02. 19:04:27nekem teccik:)

Nem igazi gémizé, csak egy trailer, de érdemes megsasolni.
koocos | 2007.10.15. 16:21:09Nagyon nagy játék, és nem csak a trainer-ben vannak ilyen dolgok. Egy pályát úgy végigjátszottam, hogy a lakókocsi végig csúszott a szalagkorláton. :-)

Csirke kacsalábon
Hova jutott a genetikai mutáció...Balázs | 2007.02.04. 01:07:53sthro fiam feljöttél mint a talajvíz :))









