
Itt a 3D Logic folytatása, a 2. rész!

Ez aztán kihívás...nem könnyű kijutós gémizé!
Deathy | 2007.12.31. 07:19:33csak sikerült 1 óra 10 perc

Játékszerek a középkorból. ;)
Laretta | 2010.09.09. 14:15:02Ha jól látom egy iron maiden (vassszűz) van a képen :D

Gems! - logikai gémizé
leezi | 2007.12.09. 14:35:42Szerintem ez naon tuti kis játék!!!

String Avoider
Vidd végig a cérnakígyót az útvesztőkön!(nyugi, nem ijesztegetős játék - bungle)Kikike | 2007.11.17. 16:58:25ez nagyon extra király játék:D

Chat Noir - kerítsd be a macsekot!
[conejillo] | 2008.03.28. 14:10:33másodjára sikerült, de asszem ennyi elég is volt :P

Hangman Extreme - idétlen akasztófa játék, mindig új képpel, időre!
Angol szavak ismerete előny! :)stukimuki | 2007.10.26. 23:30:46nagyon kevés az idő, pedig klassz!!!:)))

Fleabag vs Mutt
Szerintem ez egy nagyon izés játék, ráadásul még ketten is lehet játszani vele!Skynlány | 2007.10.26. 20:21:44nadon karaj XD

Treasure of Cutlass Reef - kalózos gémizé.
Próbáljátok ki magatokat, hogy milyen kapitányok lennétek... elég komoly és igényes játék!JeLo | 2007.10.10. 13:12:37Végig toltam én is :) Szerintem is a vége felé könnyebb, kivéve az utolsó. Na ott végül 3 emberem maradt a nagy hajóra, ami kb 1500-on állt :) rohadt lassan töltötték a 80 ágyút :)
Ebben a japán tévéműsorban levegőbe fellógatott pillecukrokat kell a játékosoknak enniük. Egy kis nehezítés is van persze: az orruk alá elhelyezett gumival húzzák vissza őket. :)Schabee | 2008.01.05. 15:41:09ez nem 100%ok, és ők a vilég miniatürizálói....










http://www.freewebarcade.com/help/3d-logic-2-walkthrough.php