
Az új generációs USB.
Jozef7 | 2008.07.22. 08:42:24Már csak ez hiányzott!
Egy jó kis 20 szintes gémizé, ami olyan mintha 20 darab különálló szobából kijutós játék lenne, csak egy jó történettel egymás mögé fűzve.Mo | 2008.01.27. 00:36:03ha még valaki játszik vele, itt a végigjátszás, ha érdekel is valakit :)
http://gamewalkthrough.blogspot.com/2006/12/motas-walkthrough.html

Pricilla Gone Missing - kattintgatós gémizé
mekecske | 2007.05.16. 00:20:12Köszönöm. Akkor türelmesen várom....:)

The Jewels Gear
-Mr- | 2007.05.27. 07:09:424-es pálya:
1 bal
2 jobb
2 bal
1 jobb

Az Angry German Kid legújabb feldolgozása, ezúttal Counter Strike-ozik.
Én konkrétan lefordultam a székről a röhögéstől. :)Laci | 2007.05.13. 00:36:00Most hasra fogsz esni! Nekem saját időgépem van. Úgy hívják: Lacika. Valahányszor megkérdezi: "Apu, ez hogy van?" mindég visszarepülök az időben. Néha száz, néha több ezer évet.

Országos GeneRally Bajnokság
Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!
Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy fórumán.
Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...
Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)
Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR TeaFreemy | 2007.06.18. 12:38:41Szia!
Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz.
Természetesen a játék letöltéséhez vezető utat is.
Megkönnyítem a dolgod, kattints ide: http://generally.rscsites.org/grfiles/generally105.zip
Így a játék már meglesz, már csak versenyezni kell és küldeni az időket, ahogy sok más ember is teszi.
Hogy lehet vele játszani?
Nyomod a gázt, fordulsz és veszed a kanyarokat.
Ha kirpróbáltad, te is meg tudod mondani, hogy tetszik avagy sem.
Csak rajtad áll!
Üdv!
Freemy

A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.
Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.tibz | 2007.04.19. 22:56:02ez régi lehet már jól! veszprémnél még felszabadulás lakótelepet ír :D

Rap Cat - nagyon gettó ;)
freedgar | 2007.04.18. 14:57:17nem ropi egy klip

Nem igazán gémizé, de számomra a legjobb flash játék. :)
AtemiS Tracker V1
Emulate, play and edit old AMIGA .MOD music files!MAGura | 2007.04.15. 11:57:14izda beszt. Végre valami ötletes flash. Jót nosztalgiáztam :)

Aerogél - Az eddig ismert legalacsonyabb sűrűségű szilárd anyag
(Olyan gél, amelyben a folyékony részecskéket gázrészecskék helyettesítik.)Érdemes megnézni a videót (katt a képre)!metaljesus | 2007.04.13. 21:34:33leginkább hőszigetelésre









