
Faboarts - egy Hondurasban élő fiatalember rendkívül aranyos és jópofa képei, melyeket főleg krétával rajzol.
MStipee | 2009.05.26. 10:23:52Köszi annak aki kirakta hogy összehozta a többit is a postkép mellé :)
Azt ugye már láttuk, hogy "hogyan kell felvenni egy melltartót", most viszont az nézhetjük meg, hogy hogyan lehet gyorsan lekapni egy melltartót. :)noldika | 2009.05.27. 14:28:28ez egy illuzionista kocsog,mint az Uri Geller,csak ebben annyi ize van hogy lefizetett emberei vannak,az egesz tehat meg van jatszva...sajna az amcsik meg be is veszik...mint mindent...

Eltűnnek a férfiak és/vagy mindenki meleg lesz? Nemáááá! :S
r.a.w. | 2009.05.24. 20:26:50ez elég sok kérdésemet válaszolta meg.......

"Férjvadász" melltartó, persze hogy Japánból...
Balázs | 2009.05.22. 00:22:13:D

Az orosz melegfelvonulás nem sikerült túl jóra... :D
Moszkvában előállították a melegfelvonulás résztvevőit és ellenzőit. "A melegek már három ízben próbáltak felvonulást szervezni Moszkvában, de nem kaptak engedélyt, s a rendőrök minden alkalommal előállították a mégis összegyűlt néhány tucatnyi embert."Davee | 2009.05.28. 11:52:37Na te buzi mszpés fideszes..:D
Vicceltem. Szerintem kiegyezhet a nép abban, hogy úgy a frankó, ahogy te írtad. Ez szerintem 5/5-ös.
Peace

Nálunk is elkelne egy ilyen műsor... ;)
Frankie | 2009.05.17. 17:26:56Kár, h nem én vezettem a műsort :D Ők nem szeretik a kara-mellt. najó ez gyenge volt :D

Tesztelni nagyon fontos minden terméket. Ha valaki tud tesztelői állást ilyen helyen, azonnal szóljon! :D
tentacle | 2009.05.15. 03:31:31Én tudok ilyen állást: nőgyógyász, meg emlőrák-szűrő szakember. :P

Melyik is a net kábel?
Phinix | 2009.05.14. 20:49:10Azt a mocsok... ide elfogok egyszer utazni, ha másért nem is...
Egyébként mondják ugye: A zseni átlátja ... :)

Egy újabb rendkívül hasznos termék, melynek reklámját valószinűleg a vasárnapi ebéd idején sugározná a körültekintő magyar média! =)

"Héé haver sok a mellébeszélés, bökd ki gyorsan, hogy honnan van a szerkód, mert különben rádküldöm a haverjaimat!" :)
(Mellesleg a riporter bácsi lehet, hogy beférne a bájos kacaj gyűjteménybe. :)))Lisa | 2009.05.13. 01:18:43Ez a tipikus " hé, hallod..menj már innen!" :D









