Cicciolina óta tudjuk, hogy a "kígyót melenget a keblén" új értelmet kapott. De egyesek rájöttek, hogy a mókus tisztább, szárazabb érzést biztosít még az olyan nehéz napokon is, amikor a rendőrségen csücsülünk...
Békatallérnak ajánlva. ;)
kotta | 2009.07.03. 20:41:46Hát ide meg még nem írt senki. :-(
Pedig ennek a (szó szerint) szarzsáknak szép a haja.

Orosz szökőkút parti
mekszamnojz | 2009.07.06. 13:01:23Ez így lett volna igazán érdekes :D
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9861
Tegnap hajnalban megszületett az első magyar-póker világbajnoki cím! Traply Péter (22) elsőként szerezte meg a WSOP karkötőjét és mellé a 67.6 millió forintos fődíjat. Gratulálunk neki!bungle | 2013.11.06. 22:44:50Sőt borítékolható, hogy a politikus fog veszíteni, majd direkt hagyja magát, hiszen "mind ő, mind pártja támogatja az online póker legalizációját". :)
Kulturális kreatívok - egy dokumentumfilm arról, hogy mennyi olyan ember van, aki máshogy gondolkodik, mint az agyatlan tömeg és ők (akikről a média mélyen hallgat) képesek megváltoztatni a jövőt...Tooni | 2009.06.23. 20:36:08Még a végére járok, kikérem nálam okosabbak véleményét is...
Csak az keltette fel a figyelmemet, hogy kik végeznek felméréseket itt Európában ezzel kapcsolatban.

Hát igen, volt megint egy VIVA comet, sok-sok díjat kiosztottak, de mégis az ki a francot érdekel mikor Dopeman és öccse olyan picsa részegre tudják inni magukat, hogy azt már öröm nézni, Majka pedig spiccességében elmagyarázza, hogy a magyar celeb (direkt írtam celebet, mert mint ők is mondják "Ho' vannak itt a sztárok?") világban heteroszexuális lény nincs is. :D
nyehőce | 2009.06.13. 00:00:33Ez a Joci (Majka köcsöge) milyen vicces egy gyerek! Idézett a Mi folyik itt Gyöngyösön című nagyon aktuális (kb. 8 éves) darabból! :D

Meláni - keleti táncművészet a legjavából.
1nessa | 2009.06.09. 08:53:58fhuuu mien hata van...:O ha csaj helyebe lennek ...osszegyujtenek egy kis penzt a mentsetek meg a balnakat alapitvannya,l es mennek zsirleszivasra. :)

Cd buborék, egy könnyen bebizonyítható "mítosz". ;)
Fogaska | 2009.06.06. 22:06:48ez zsíííííír.... :D én is megcsinálom :D

Emmára talán mindenki emlékszik... most a Maunika showban gajdult be. :D
Mr.T. | 2009.06.01. 22:18:25Le merted Luflee-zni az uramat?? Hát nem szégyelled te magadat??? Hülye köcsög!! :D

Miss Atom 2009 - fiatalok, szépek, vonzóak, egészségesek, és mellesleg az orosz atomiparban dolgoznak... vagyis sugárzó szépségek. :)
Cableguy | 2009.05.29. 18:03:44ezt akartam én is beírni :D :D :D










http://kushsupport.com/