
Kinek kell maga a telefon, ha ilyen szórakoztató kis SD kártya jár hozzá? ;)
hopi05 | 2014.04.17. 11:20:58Ott van..
Elindult a földfoglalás Kishantoson
Lezárták az utakat, és elkezdték beszántani a növényeket. Brutális támadás indult a földek ellen” - tájékoztatta a hvg.hu-t szombat reggel Ács Sándorné, a 452 hektáron 21 éve vegyszermentesen gazdálkodó Kishantosi Vidékfejlesztési Központ vezetője. Az Ángyán József által is támogatott biogazdálkodóktól tavaly ősszel vették el az állami földeket, mert a földbérlet-pályázatokon vesztettek. Az ügyben hűtlen kezelés miatt feljelentést tett a Greenpeace Magyarország, Kishantos védelmében több tucat civil szervezet, valamint az általános jogok biztosa is felszólalt.7sleeper | 2014.04.17. 22:51:12a négy mától basz
kétharmad =
baszhatod
(a leveles szavazás magas érvénytelenségét illetően érdekes lenne tudni, hogy kire szavaztak.)

Szóval ilyen a negatív kalóriás étel? ;)
Szancso | 2014.04.10. 18:21:41Norbi Update. ;)

Látjátok, nem kell ahhoz jóképű, sármos úriembernek lenni, hogy fiatal, csinos, szép szőke ;) lányokat megkapjon az ember. Elég egy seggrészeg, erősen kopaszodó, (dzsud)lóarcú negyvenes majom (rajongóitól meg a barinőjétől én kérek elnézést a nevében), hogy instant mandulavizsgálatot eszközöljön szegény ártatlan ;) hölgyön...
„Zimány nem bizonyult nehéz prédának, mert kettesben távoztak a helyről egy közösen rendelt taxi felé. Az est további részét csak találgathatjuk, mindenesetre úgy tűnik, Zimány már levonta a megfelelő következtetéseket, és csütörtök reggel lecserélte Facebook-borítóképét egy pálmafákkal övezett, Hollywood felé vezető sugárútról készült fotóra.” (Velvet)norbertvincze | 2016.01.18. 22:29:27:D

Bozótigazítás, magvetés, locsolkodás, dugványozás. Csajok, csak egy hívás és ki vagytok szolgálva ;)
Nas | 2014.04.09. 18:30:26:D Sok hasznuk nincs, ahogy elnézem, de legalább interaktív kerti dísznek elmennek.

Szociális-trónok harca
bungle | 2016.04.06. 18:48:22Is Jon Snow Dead? Kit Harington Lie Detector Test - The Jonathan Ross Show
www.youtube.com/watch?v=VtfbVOme-eM

Alaszka fölött lebeg majd a világ „legmagasabb” szélkereke
Az Altaeros Energies szélkereke Fairbankstől délre kerül majd felbocsátásra, és a tervek szerint olcsó energiát fog szolgáltatni a civilizációtól távol elhelyezkedő közösség számára.
Angol cikkI. C. Wiener | 2014.04.04. 14:32:41Egész jó ötlet így elsőre!
Pláne, hogy a széljárás nagy magasságban kiegyensúlyozottabb (elég kisebb puffer, ha kell), ráadásul a szélkerék elméleti teljesítménye a szélsebesség köbével arányos... Továbbá mobil, oda viszem, ahova akarom. Tetszik.

A padlószőnyeg alatt akadt volna még egy kis hely. ;)
nandras01 | 2014.04.03. 16:02:13persze, hogy vicces, én is jót mosolyogtam.
mindössze azt mondtam el, hogy a jelenségre létezik racionális magyarázat.

Betörőbarát hotelszoba ;)

Kutyakiképzés - Jumpy kutya újratöltve :)
norbertvincze | 2014.03.29. 01:19:30fáradalmas munkájuk van benne:))









