
Ilyen az igazi férfi: fényesre keféli és nyalja... ;)
joovan | 2009.07.27. 09:52:20ehhez miért nem tud felvenni egy nadrágot?!?!? mocskos buzi
Lehet eső, szél vagy hó a Shweeb minden időben hajtható. :)
Nem mellesleg a Shweeb megalkotói úgy gondolják, hogy ez a jármű megfelelő alternatíva lenne majd a jövő nagyvárosainak közlekedésében.kócimbóc | 2009.07.23. 22:38:40dik, háde' miénk lesz a mennyek országa :D vagy az 5ik elem :D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban avigyorgó vízicocaHelicocranchia pfefferi nevű ritka tintahal. Akkora, mint egy pici labda, a világ minden tengerében megtalálható, de igencsak eldugva, általában száz méternél nagyobb mélységekben. Ha teleszívja magát vízzel, a bőrelszíneződései miatt úgy néz ki, mint egy mosolygó, jóllakott napközis. :)kócimbóc | 2009.07.23. 22:33:41erről eszembejutott amikor kiskoromban a rokonok halat pucoltak és a hólyagot odaadták jáccani :D elvoltam vele jah.... :)

A malac vízágy után remélem ez is EU-konform lesz. ;)
joovan | 2009.07.22. 09:43:39én elmegyek főállásba disznónak esküszöm.... jobb dolguk van mint nekem BESZARÁS
Több mint 70 éve pihen egy Bugatti a Lago Maggiore mélyén. Az 50 méteres mélységből most vasárnap kiemelt roncs kerekeiben még az eredeti levegő volt 70 év után is.superxaba | 2009.07.19. 20:42:40elég sokat változott a bugatti azóta...
http://www.motordesktop.com/pictures/bugatti/2009-bugatti-veyron-grand-sport/2009-Bugatti-Veyron-Grand-Sport-03-1600x1200.jpg
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a rovarvilág alien-jei, a parazitoid fürkészdarazsak, melyek élő rovarokba vagy azok lárváiba (legtöbbször lepkehernyókba) helyezik tojásaikat, és a kikelő lárváik a gazdatestből táplálkoznak, míg eléggé ki nem fejlődnek ahhoz, hogy aztán kibújhassanak az ezzel halálraítélt gazdából. Ám a káposztalepke gyilkosfürkész (Apanteles glomeratus) nevű darázsfaj és gazdája, a káposztalepke (Pieris brassicae) hernyójának esetében a gazda tortúrája itt még nem ér véget...Nas | 2015.10.12. 15:59:48Élvezetesen megírt kis összefoglaló a témában:
http://mttmuzeum.blog.hu/2015/10/12/halalfalok_es_belso_vivodasok

Jacko biztos nyomna egy moonwalk-ot a sírjában, ha ezt hallaná...
Párna | 2009.07.11. 09:06:25O.o sokkot kaptam

"Naaa, olyan izé vagy, muti már mid van..." :)
Lilu__cica | 2009.07.09. 11:16:06Én is összetörtem már gumicukros tálat, mégse voltam börtönben.

Egy teljes napon át meztelenül dolgoztak egy newcastle-i design és marketingcég munkatársai, hogy így javítsák a csapatszellemet.
Kenji | 2009.07.05. 22:36:01Bal oldalt a számítógépnél az nem Majka? :D

Már a WoW-ban is.
OmaR | 2009.07.08. 14:22:48Hamilton te egy nagyon nagy kópé lehetsz ha ilyeneket írogatsz ide nem félsz...?









