Egy menő angol művész megsértődött azon, hogy nem készíthetett hivatalos portréfestményt George Bushról, ezért egy nem hivatalos, pornóképekből montázsolt verzióval állt bosszút.bandee1219 | 2007.10.23. 17:28:11Úgy érted szemből? Tehát a jobb. Hát, érdekes a textúrája. :)
Starsky és Hutch flipperes gémizé
kispeki | 2008.02.27. 20:09:28Nekem 18.932.600 lett :P :)

A ping-pongra gerjedő macsekok aranyosak. A japcsi narráció viszont félelmetes.

Billy gennytortái
"Billy ízletes gennytortákat készít, amikhez a rengeteg pattanás adja az alapanyagot."
Szerintem ideális képességfejlesztő játék a mai gyerekeknek.csicsilla | 2007.08.30. 14:55:39volt màr egy hasonlo patti kinyomkodos jàtèk...anyukàm arra tanitott hogy ne nyomkodjam ki a pattikat itt ezt is megtehetem!!!bàr a jàtèk nem komplett mert nincs benne kèz megmosos rèsz màrpedig a kinyomkodàshoz az is kell szerintem a torta kèszitèshez meg plàne...

Labdázós gémizé...
Luflee | 2007.08.22. 16:32:37xbox 360ra van olyan jatek, hogy igy ilyen embereket, pontosabban testeket kell kiloni autobol mindig, es akkor mas mas palyakon hol kosarba kell veluk talalni, hogy egy racsra kell beakasztani, meg pokerezni is lehet veluk :) Azt birom. De ez valahogy annyira nem jott be, pedig altalaban szeretem az elvont, beteg dolgokat :)

Exmortis 2 - kijutós gémizé kizárólag felnőtteknek és erős idegzetűeknek! Kis angoltudás nem árt.
viccsike | 2007.11.04. 12:33:48Szia, ha egy óra alatt kivitted, segíthtnél, mert már két hete azon agyalok, hogy hol a csavarhúzó, hogy hol a konyha, hogy hol a pince, na meg hogy hol a tőr, amiről a fórumban beszélnek. Ládádt kinyitottam a kóddal, de nincs benne semmi, mindig bezáródik, ha másoddzor rákattintok. Kulcs, ami nem nyit semmit nálam, könyvszerű izé nálam. Mindenhol voltam szerintem, de se pince se konyha, a hapsi aki bezárt mindent, azóta se jelentkezett, csak a földszinti zárt ajtó mögött állt meg egy pillanatra az árnyékból ítélve. Kicsit ijesztő volt. Köszönöm előre a segítséget, bocs, hogy így külön letámadlak. :D
Köszi mégegyszer: Enikő

Escape from Island - szigetről kijutós gémizé.
beatrice40 | 2011.01.04. 11:29:4624 perc, szerintem kemény volt, bár én ritkán játszom

DayMare Town - ha még nem unnád a kijutós gémizéket...
lori | 2007.10.30. 15:30:09you have just left daymare town,thank you for finishing this game....g\draga ur isten...4ora jatek utan ma nagyon ideje volt...

Onslaught 2 - ismét egy Tower Defense szerű gémizé.
Szerintem ez a legjobb!xXxÁdámxXx | 2007.09.03. 17:56:54Ez Naon naon JÓ!!! 579. pályán jöttek a haverok és mentünk focizni de bisztos birtam volna még!a végén má ténleg jó sok pénzt kap az ember főleg ha van egy csomó landmine!XD Mégegyszer kössz Eol JA ÉS A TÖBBIEK SE ADJÁK FEL AKINEK NEM MEGY CSAK NÉZZÉK MEG A KOMIKAT!

Stalingrad - hasonló, mint ez meg ez meg ez meg ez a gémizé.
Zsóti | 2007.08.12. 20:23:17Nem is kicsit buták:(









