
A mai napi tippelős: mi történt az autópályán?
Tippeket kommentbe! :)
Cukormókus - a világ egyik "legédesebb" állata. :)
Kuly | 2011.02.13. 03:47:53Lehet a macskák megijednek tőle.

Homer Simpson vagy esetleg Szandika babérjaira tör? :D
Csemegekaraj | 2011.02.11. 07:53:12Ironic comment is ironic.

Az alkohol öl, butít és néha paranormális tevékenységre is hajlamos. ;)
Kuly | 2011.02.08. 00:51:22LOL:-) Egy sörszállító kamion mégnagyobb gyászt okozna szívünkben. Ez horroros volt. :-)

Ferrari Four
A történelemben elsőként összkerékhajtással készülhet szériagyártásban egy Ferrari modell és négy teljes férőhely is rendelkezésre áll majd benne. Az autót egy 6,3 literes V12-es, 660 lóerős motor hajtja a végsebessége pedig 335km/óra.bungle | 2011.03.04. 11:01:24Jó kis cikk, nincs kedved esetleg beküldeni Autó Izére? :)
http://auto.ize.hu/post.php

Robbanás egy orosz bevásárlóközpontban. Állítólag nem merénylet volt. Az orosz hatóságok közlése szerint két halottat találtak és legkevesebb öt ember sérült meg a robbanásban.
Az viszont biztos, hogy domogyedovói repülőtéren terrorcselekmény történt. A hivatalos közlemény szerint ott, 35 ember vesztette életét és még most is több száz sebesültet ápolnak a kórházakban.
Helyszíni beszámolók
Videó a robbanás pillanatárólMaccoyi | 2011.01.26. 14:32:21Én kavartam meg egy kicsit a két sztorit, de már javítottam. Köszi

Ez történik a forróvízzel -30 celsius fok környékén.
(Pár helyen azt olvastam, hogy ez "fake". Szerintetek? ;))brier | 2011.01.25. 15:12:39jol néz ki én is kiprobálnám ha nem fagyna szét a seggem kint :D

Támadnak a jégcsapok! Mint valami zs-kategóriás film... ;)
Nusihusi | 2011.01.14. 20:33:01Előbb a döglött madarak, most meg ez. Mi jöhet még:P

Van az a "meló", ami közben nem nagyon lehet fütyülni, de utána... :)
(Biztos sokat nézte a hófehérkét.)Nas | 2011.01.13. 22:11:24És előtte mit énekelt? A bányászindulót?

Egy újabb keményfejű.
BusKeyCome | 2011.01.07. 23:45:16Hogy stílszerű legyek: "he's as thick as two short planks." :D










Én dobtam 1 seggest !