
Egy igazán ütős fegyver a Doomban. :)

A manga (漫画) a képregény japán nyelvű általános elnevezése, Japánon kívül a japán mangák jellemző stílusában készített képregényekre használják, szűkebben csak a Japánban készültekre.
A klasszikus japán ukiyo-e festészet és a nyugati művészeti hatások találkozásából fokozatosan jött létre, míg mostani jellege kialakult, s a köztudatban – főképp Japán határain kívül – összeforrt a japán popkultúrával.
Ennek örömére a mangattack.hu szerkesztősége felajánlott pár könyvet a témakörben.
A megszerzéséhez csak a következő három kérdésre kell a megfelelő választ elküldenetek a jatek@ize.hu címre:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon?
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack?
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack?
Azon helyes válaszok közül fogunk sorsolni, amik vasárnap 23 óra 59 perc 59 másodperc előtt érkeznek be.
Ui: a képre kattintva sok segítséget kaphattok a válaszokhoz ám!rezlavor | 2008.03.06. 14:21:42masodperceken belul unnepelyes keritesek kozepette meghirdetem az eredmenyt.

Lődd ki a démon szemét... már ha ki tudod az ördögi zene mellett! :D
weedjay | 2008.03.25. 02:33:42a zenéje megy csengőhangnak, az szakramentum :))

Valentin napi mp3 lejátszó.
Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig a Tech Izére Valentin napos szívecskés technikai izéket és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!<-{st.one}-> | 2008.02.15. 12:07:33sajnos a költségvetés miatt csak monokinire futotta... az is jó lesz? :P

Egy oldal, ami játékos formában kalauzolja el a biztonságos internethasználat világába - főleg a gyerekeket.
DJ Öcsike | 2008.04.30. 11:31:56Veszélyesen néznek ki a figurák !

The Dark Knight előzetes, csak épp Legoval. :D
Ha valakinek tetszett, lesz játék is. :)bandee1219 | 2008.02.13. 11:27:20http://youtube.com/watch?v=hmWWfnKVbYY&feature=related Mario (Level 1)
http://youtube.com/watch?v=HfOk4ao5FIU&feature=related Donkey Kong
http://youtube.com/watch?v=0dj1V_qHC8c&feature=related Matrix Reloaded

Célszerszám kajacsatákhoz.
huskym22 | 2008.02.29. 00:15:17hát nekem általánosban nem kellett ilyen kütyű. simán megtette a mezei fémkanál is. tudott ám arról ezerrel repülni a rízs a tanárok ebédlő asztala felé :-) persze mindig úgy tettem mintha mi sem történt volna és mintha semmiről sem tudnék. sosem buktam le, pedig elég sokszor elvoltam így.

Ferrari FXX Race pedálos autó
Nekem valahogy jobban tetszett a régi pedálos Moszkvics barnába! :)rivaul | 2008.03.15. 03:16:35Lóerő... Ezt elég ha egy MARHA hajtja :D

Vajon mit rejt a pajta? :)
CRaPtRaSH | 2008.03.03. 13:08:15persze,biztos pucér néniket vártál... eeejj:P

Na ez elég hülye extrém sport. :)
exac64 | 2010.11.10. 09:57:32Azért megnéztem volna a srác arcát ha megcsúszik az egyik keze... Visított volna mint az újévi malac










Jó szórakozást! :)