
iarózíT :)
matula | 2015.01.27. 00:24:36Gusztibacsi a szendvics fölött borotvalkozni.
A szupervíztaszító fém a teflonnál is jobb
Víztaszító, öntisztuló fémfelületet állítottak elő nagy energiájú lézerimpulzusokkal amerikai kutatók. A Guo professzor irányításával létrehozott anyagok sokkal csúszósabbak, mint a sütőfelületek tapadásmentesítésére alkalmazott teflonbevonat. Míg utóbbinál a víz lepergetéséhez az edényt 70 fokos szögben kell megdönteni, az új anyag esetében alig 5 fokkal. Ami az öntisztulási jellemzőket illeti, a kutatók a porszívó által összegyűjtött piszkot szórták rá a fémre, a porrészecskék felének eltávolításához elegendőnek bizonyult mindössze 3 csepp víz, egy tucat pedig teljesen eltávolította a szennyeződést, ráadásul a felület teljesen száraz és foltmentes lett.dettybee | 2015.01.23. 15:05:44Nem is folyik rajta, hanem pattog :p

Azt hiszem veszek egy ilyet...
közlegény | 2015.01.30. 16:09:45az relikvia, méh telep pozitív :)

Godzilla Battle Royale - rajongói Godzilla-film, amire nincsenek szavak!
rermo | 2015.01.19. 11:31:34Ez a " Süsü a sárkány " amerikai változata .

Kemény éve lehetett a srácnak! :)
(365 napig készült az animáció, ami felér a nyelv alá tett LSD bélyeggel)Szancso | 2015.01.16. 19:28:42Mondjuk látszik. :)

Rejtélyes alvókór terjed egy kazah faluban
Az érintettek váratlanul elszunnyadnak, majd akár napokig alszanak, később pedig emlékezetkiesésről, vagy néhány esetben hallucinációkról panaszkodnak. Amíg az állapot tart, lehetetlen felkelteni őket, noha úgy tűnik, mintha azok próbálnák kinyitni a szemüket.
Angol cikk
Magyar cikkvadonka | 2015.01.10. 08:04:39Ismerős a szitu. Középiskolában az órákon engem is rendszeresen elkapott egy hasonló rejtélyes kór :)

Putyin csak mosolygott, és fillérekért visszavásárolta az orosz gazdaságot
„Mostanra lezajlott az a piaci művelet, amit az elemzők már elkezdtek a tőzsde megalapítása óta lefolytatott legzseniálisabb műveletnek nevezni. Oroszország a nyugati spekulánsok, az ellenséges liberális sajtó és a nyugati szankciós retorika felhasználásával fillérekért visszavásárolta a külföldi tulajdonban lévő orosz vállalatokat, napokkal az Eurázsiai Gazdasági Unió indulása előtt.”norbertvincze | 2015.01.24. 13:56:49ja, leesett.
egyébként az alfahíren túl:
http://mno.hu/kulfold/johet-az-europai-orosz-szabadkereskedelmi-ovezet-1269247
http://www.napigazdasag.hu/cikk/33941/

„Egy hely, ahol nem zárják ránk az ajtót, egy hely, ahová bárki betérhet, egy hely, ami Isten nevének állít emléket.”
norbertvincze | 2015.01.02. 16:31:09értelek

Az eljövendő dolgok
„Amíg tudunk azzal érvelni, hogy a technológia az egyetlen igazán befolyásos döntéshozó az emberi fejlődésben, a technológia valójában addig nem határozza meg magát az emberi fejlődést. Az internet például, amíg a legfejlettebb elmék örökségének tűnik, akiket valaha is látott a világ, lehetővé teszi, hogy bárki használja – valójában egy megafon lett mindenki számára, beleértve a nácikat, a vallási fundamentalistákat, a baloldaliakat és a Ron Paul támogatókat is. Ugyanez mondható el az atomhasításról is: bárki, aki eléggé okos ahhoz, hogy atombombát építsen, az utolsók között lenne, aki fel akarná robbantani azt, feltételezve, hogy valaminek az értéke, megegyezik a saját kognitív intelligenciájukkal. A világunk minden pillanatban tanúja azoknak a kegyetlenkedéseknek, amelyek során a magasabban képzett emberek találmányait felhasználják az alacsonyabb képességűek, legyen az a találmány a számítógép, egy AK-47 vagy egy demokrácia.”Tooni | 2014.12.22. 11:21:50Ömlengés.

A Norvég Alap csak a nőket támogatja
A Norvég Alap összes nemi szempontból érdekes egyenlőséggel foglalkozó projektje a nőknek szól, 15 különböző projektben 499 ezer Euróval (152 millió forinttal) támogat női projekteket, miközben nincs egy kifejezetten férfiaknak szóló projektjük sem, vagyis erre a célra 0 Eurot fordítanak. És mindezt az egyenlőség nevében teszik Magyarországon.
(Pontosítom: egy projekt van ami a férfiakkal is foglalkozik. A meleg férfiakkal. Kemény 19 Euro támogatással.)izé012 | 2015.02.16. 12:25:02Dehogynem amint lesz olyan ami megüti az ingerküszöbömet. :-)
Amúgy ez a legutóbbi nem csak feminista azért is raktam külön.









